Bosch WAN24062BY recenzia práčky plnenej spredu

Radí sa k cenovo dostupným práčkam značky Bosch. Maximálna kapacita pracieho bubna je 7 kg. Medzi prídavnými funkciami nechýba možnosť pridať bielizeň počas prania (Reload). Vďaka SpeedPerfect možno skrátiť aj dĺžku pracieho cyklu. Ovládanie uľahčuje LED displej. Pre úspornosť práčka využíva technológiu množstevnej automatiky ActiveWater Plus.

Publikované: 11.08.2021
Aktualizované: 14.10.2021

Bosch WAN24062BY

Kapacita 7 kg, 1 200 ot./min., 14 programov, trieda účinnosti odstreďovania B, energetická trieda D.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Ak hľadáte kvalitnú spredu plnenú práčku do vašej kúpeľne, model Bosch WAN24062BY bude správnou voľbou a navyše za rozumnú cenu. Kapacita pracieho bubna je 7 kg, čo je v tejto kategórii priemerný objem. Konkurenčná práčka Bosch WAX32M40BY má objem náplne 9 kg, ale je aj násobne drahšia. Tradične sa automatická práčka prezentuje tichým chodom vďaka motoru EcoSilence Drive. Motor je bezuhlíkový, vďaka čomu je dlhšia aj jeho životnosť. Práčka patrí do energetickej triedy D. Nízka spotreba je aj zásluhou technológie ActiveWater, kedy práčka presne vyhodnotí na základe množstva náplne a typu bielizne, koľko vody a aký program zvoliť.

Okrem programovej výbavy sa nám pozdávali aj prídavné funkcie. Reload technológia umožňuje pridať kúsky bielizne aj počas aktívneho pracieho cyklu, ten sa len pozastaví a nemusíte ho púšťať znova. SpeedPerfect umožňuje skrátiť prací cyklus. Využiť túto funkciu len pri niektorých pracích programoch. Z programovej ponuky sa spotrebiteľom páči aj program AlergiePlus, ktorý oblečenie zanechá hebké a zároveň ho zbaví všetkých alergénov.

Ovládanie práčky je intuitívne. Všetko podstatné zobrazuje jednoduchý LED displej. Na ňom môžete voliť aj teplotu alebo nastaviť odložený štart. Ak chcete maximalizovať tichý prejav práčky, aktivovať môžete aj nočný režim prania. Bosch z hľadiska kvality spracovania nesklame. Materiály sú kvalitné. Prístup k filtru je jednoduchý a dávkovač pracieho prostriedku či aviváže sú takisto kvalitne spracované.

Bosch WAN24062BY recenzia

Práčka Bosch WAN24062BY

Bosch WAN24062BY ovládanie

Bosch WAN24062BY energetický štítok

Bosch WAN24062BY bubon

Klady a Zápory

Veľmi tichá práčka
Možnosť skrátenia programov
Pomer cena/kvalita

Slabšie podsvietený displej

Typ: spredu plnená práčka ● Energetická trieda: D ● Trieda účinnosti odstreďovania: B ● Max. kapacita naplnenia: 7 kg ● Max. počet otáčok: 1 200 ot./min. ● Počet programov: 14 ● Hlučnosť odstreďovania: 74 dB ● Parná funkcia: nie ● Odložený štart: áno ● Smart technológie: nie ● Rozmery: 59,8 cm x 84,8 cm x 55 cm (ŠxVxH)


Práčky Bosch – recenzie, skúsenosti, test

Hodnotené parametre Spotrebiče značky Bosch sú na trhu veľmi dobre známe. V segmente automatických práčok má Bosch  veľmi bohatú tradíciu . Výrobca využíva svoje osvedčené technológie, veľmi vydarený je aj  dizajn  práčok, ktorý je veľmi moderný. Problematické nie je ani  ovládanie . My sme však hodnotili predovšetkým to, či sú spotrebitelia s  výsledkami prania  spokojní. Od toho závisí i... Prečítať článok

Hodnotenie:
(81.2%)