Bosch WAN24291BY práčka plnená spredu – recenzia

Práčka Bosch WAN24291BY s kapacitou bubna 8 kg sa radí do energetickej triedy C. Nechýba jej technológia množstevnej automatiky ActiveWater. Plusom sú prídavné funkcie ako SpeedPerfect alebo Reload. K dispozícii je 15 programov.

Publikované: 11.08.2021
Aktualizované: 22.09.2023
Obsah článku:

Bosch WAN24291BY

Kapacita 8 kg, 1 200 ot./min., 15 programov, trieda účinnosti odstreďovania B, energetická trieda C.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Na základe našich kritérií sa do porovnávacieho testu dostala aj práčka Bosch WAN24291BY, ktorá má kapacitu bubna 8 kg a patrí do energetickej triedy C. Ide teda o objemný a úsporný model. Spotrebiteľov poteší aj veľmi tichým chodom, ako pri praní, tak i pri odstreďovaní. Výhodou je aj technológia množstevnej automatiky ActiveWater. Práčka tak automaticky deteguje objem náplne a prispôsobuje objem vody a čas pracieho cyklu. Parametrami so môže porovnávať so spredu plnenou práčkou Bosch WUU28T60BY.

Bosch WAN24291BY recenzia

Dobrá programová výbava

Okrem automatickej detekcie náplne práčka využíva aj ďalšie inovatívne technológie. Medzi nimi sú prídavné funkcie ako SpeedPerfect alebo Reload. Môžete tak urýchliť prací program alebo pridať bielizeň aj počas prania. K funkciám radíme aj možnosť odloženého štartu. Medzi programami je aj samostatné odstreďovanie, nechýba bavlna, rýchly program alebo špeciálny program na košele či športové oblečenie. Dodávaná je aj hadica AquaStop.

Kvalitné spracovanie

Niektorí spotrebitelia si sťažujú na horšie čistenie vodného filtra. Chod práčky je veľmi tichý. Tradične sa o tom v prípade práčky Bosch stará invertorový motor EcoSilence Drive. Ovládanie uľahčuje LED displej, ktorý zobrazuje teplotu, zostatkový čas i počet otáčok. Názvy sú v angličtine, no dodávané sú české nalepovacie štítky, ktoré môžete podľa návodu nalepiť. Na základe recenzií spotrebiteľov musíme vyzdvihnúť aj kvalitu spracovania.

Bosch WAN24291BY programy

Skúsenosti s Bosch WAN24291BY

Dobré pranie i odstreďovanie, tichý chod, jednoduché a prehľadné ovládanie, ale aj funkčný dizajn chvália na práčke Bosch WAN24291BY spotrebitelia najviac. Ako problematický označujú návod na použitie a anglické popisy programov.

Recenzie a skúsenosti s práčkou Bosch WAN24291BY

Práčka Bosch WAN24291BY

Bosch WAN24291BY ovládanie

Bosch WAN24291BY bubon

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dobré odstreďovanie
Možnosť zastaviť prací program
Detekcia náplne

Negatíva

Horšie čistenie filtra
Nápisy v angličtine

Typ: spredu plnená práčka ● Energetická trieda: C ● Trieda účinnosti odstreďovania: B ● Max. kapacita naplnenia: 8 kg ● Max. počet otáčok: 1 200 ot./min. ● Počet programov: 15 ● Hlučnosť odstreďovania: 76 dB ● Parná funkcia: nie ● Odložený štart: áno ● Smart technológie: nie ● Rozmery: 59,8 cm x 84,8 cm x 55 cm (ŠxVxH)


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.8%)