Bosch WAN24291BY recenzia práčky plnenej spredu

Práčka Bosch WAN24291BY s kapacitou bubna 8 kg sa radí do energetickej triedy C. Nechýba jej technológia množstevnej automatiky ActiveWater. Plusom sú prídavné funkcie ako SpeedPerfect alebo Reload. K dispozícii je 15 programov.

Publikované: 11.08.2021
Aktualizované: 14.10.2021

Bosch WAN24291BY

Kapacita 8 kg, 1 200 ot./min., 15 programov, trieda účinnosti odstreďovania B, energetická trieda C.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Na základe našich kritérií sa do porovnávacieho testu dostala aj práčka Bosch WAN24291BY, ktorá má kapacitu bubna 8 kg a patrí do energetickej triedy C. Ide teda o objemný a úsporný model. Spotrebiteľov poteší aj veľmi tichým chodom, ako pri praní, tak i pri odstreďovaní. Výhodou je aj technológia množstevnej automatiky ActiveWater. Práčka tak automaticky deteguje objem náplne a prispôsobuje objem vody a čas pracieho cyklu. Parametrami so môže porovnávať so spredu plnenou práčkou Bosch WUU28T60BY.

Okrem automatickej detekcie náplne práčka využíva aj ďalšie inovatívne technológie. Medzi nimi sú prídavné funkcie ako SpeedPerfect alebo Reload. Môžete tak urýchliť prací program alebo pridať bielizeň aj počas prania. K funkciám radíme aj možnosť odloženého štartu. Medzi programami je aj samostatné odstreďovanie, nechýba bavlna, rýchly program alebo špeciálny program na košele či športové oblečenie. Dodávaná je aj hadica AquaStop.

Niektorí spotrebitelia si sťažujú na horšie čistenie vodného filtra. Chod práčky je veľmi tichý. Tradične sa o tom v prípade práčky Bosch stará invertorový motor EcoSilence Drive. Ovládanie uľahčuje LED displej, ktorý zobrazuje teplotu, zostatkový čas i počet otáčok. Názvy sú v angličtine, no dodávané sú české nalepovacie štítky, ktoré môžete podľa návodu nalepiť. Na základe recenzií spotrebiteľov musíme vyzdvihnúť aj kvalitu spracovania.

Bosch WAN24291BY recenzia

Bosch WAN24291BY programy

Práčka Bosch WAN24291BY

Bosch WAN24291BY ovládanie

Bosch WAN24291BY bubon

Klady a Zápory

Dobré odstreďovanie
Možnosť zastaviť prací program
Detekcia náplne

Horšie čistenie filtra
Nápisy v angličtine

Typ: spredu plnená práčka ● Energetická trieda: C ● Trieda účinnosti odstreďovania: B ● Max. kapacita naplnenia: 8 kg ● Max. počet otáčok: 1 200 ot./min. ● Počet programov: 15 ● Hlučnosť odstreďovania: 76 dB ● Parná funkcia: nie ● Odložený štart: áno ● Smart technológie: nie ● Rozmery: 59,8 cm x 84,8 cm x 55 cm (ŠxVxH)


Práčky Bosch – recenzie, skúsenosti, test

Hodnotené parametre Spotrebiče značky Bosch sú na trhu veľmi dobre známe. V segmente automatických práčok má Bosch  veľmi bohatú tradíciu . Výrobca využíva svoje osvedčené technológie, veľmi vydarený je aj  dizajn  práčok, ktorý je veľmi moderný. Problematické nie je ani  ovládanie . My sme však hodnotili predovšetkým to, či sú spotrebitelia s  výsledkami prania  spokojní. Od toho závisí i... Prečítať článok

Hodnotenie:
(81.8%)