Canpol babies EasyStart elektrická odsávačka mlieka – recenzia

Elektrická odsávačka materského mlieka Canpol babies EasyStart za atraktívnu obstarávaciu cenu disponuje 3-stupňovou reguláciou sily odsávania. Jej chod je spoľahlivý a ovládanie veľmi jednoduché. K plusom patrí bohaté príslušenstvo a pohodlné prsníkové nadstavce. Odsávačku nie je možné umývať v umývačke riadu, je trochu hlučnejšia a jej zloženie a rozloženie je trochu komplikovanejšie.

Publikované: 01.02.2022
Aktualizované: 02.05.2022
Obsah článku:

Canpol babies EasyStart

Elektrická dvojfázová odsávačka mlieka, objem fľaše/zásobníka 120 ml, napájanie sieťové + batériové, 3-stupňová regulácia odsávania

Pozrieť najlepšiu ponuku

Canpol babies EasyStart je dvojfázová elektrická odsávačka materského mlieka s dobrými možnosťami regulácie sily odsávania. Má nenáročnú obsluhu a jej chod je plynulý. K benefitom patrí najmä pomer medzi cenou, kvalitou a výkonom.

Šetrné odsávanie podľa individuálnych požiadaviek

Canpol babies EasyStart patrí do rodiny dvojfázových odsávačiek mlieka. Jej „pracovný“ rytmus hodnoverne napodobuje satie bábätka, čo má priaznivý dopad na samotnú laktáciu, no taktiež na pohodlie mamičky. Sila odsávania je regulovateľná v 3 stupňoch, tento model je teda vhodný aj pre ženy s citlivými prsníkmi. V tomto smere oceňujeme aj silikónový prsníkový nadstavec, ktorý je veľmi príjemný a mäkký.

Canpol babies EasyStart recenzia

Na výber máte režimy Express, Natural a Strong. Rýchly režim Express napodobuje rýchlejšie satie dieťatka v začiatkoch dojčenia. Režim Natural je totožný so strednou fázou dojčenia, v ktorej dieťa saje pomaly, no o to intenzívnejšie, a 3. režim Strong imituje konečnú fázu, kedy je satie ešte o niečo pomalšie a hlbšie.

Nenáročné ovládanie, komplikovanejšie zloženie

Chod Canpol babies EasyStart zabezpečujú 4 klasické batérie typu AA. Pri používaní v domácnosti alebo na inom mieste, kde sa nachádza elektrická zásuvka, ju môžete rovnako ako modely Tommee Tippee C2NBeurer BY 40Philips Avent Single a Medela Swing napájať aj priamo zo siete. Ovládanie odsávačky je nenáročné. Fľaša s objemom 120 ml, ktorá slúži ako zásobník odsatého mlieka, je trochu menšia, v balení ich však nájdete hneď niekoľko. To isté platí aj o silikónových prsníkových nadstavcoch.

K negatívam zaraďujeme trochu vyššiu hlučnosť a komplikovanejšiu montáž zariadenia. V preklade, odsávačka sa skladá z pomerne veľkého počtu samostatných častí, ktoré je pred použitím potrebné „pracne“ zložiť a následne rozložiť. Mínusom je tiež to, že žiaden z týchto komponentov nie je možné umývať v umývačke riadu, ale výhradne ručne. Všetky vymenované nedokonalosti vyrovnáva obstarávacia cena, ktorú v pomere ku kvalite a výkonu hodnotíme ako vyslovene nízku.

Skúsenosti s Canpol babies EasyStart

Elektrická odsávačka materského mlieka Canpol babies EasyStart je spotrebiteľkami hodnotená veľmi často. V recenziách na Herueka.sk sme nenatrafili ani na jednu vyslovene negatívnu. Mamičky si pochvaľujú spoľahlivá chod, možnosť regulácie odsávania, dvojaké napájanie, nízku obstarávaciu cenu a jednoduchú obsluhu. Negatívne skúsenosti súvisia len s vyššou hlučnosťou, kratšou prevádzkou na batérie a komplikovanejšom skladaní a rozkladaní odsávačky.

Recenzie a skúsenosti s odsávačkou mlieka Canpol babies EasyStart
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s odsávačkou mlieka Canpol babies EasyStart na Mall
Zdroj: Mall.sk

Klady a Zápory

Výborný pomer medzi cenou, výkonom a funkciami
Možnosť regulácie výkonu
Batériové + sieťové napájanie

Vyššia hlučnosť
Kratšia prevádzka na batérie
Náročnejšia montáž/demontáž + nevhodná na umývanie v umývačke riadu

Canpol babies EasyStart príslušenstvo

Canpol babies EasyStart balenie

Počet fáz = 2 ● Objem fľašky/zásobníka = 120 ml ● Regulácia odsávania = 3-stupňová ● Napájanie = batériové/sieťové


Testované produkty

Hodnotenie:
(81.2%)