Delimano Pro kuchynský robot – recenzia

Spotrebiteľov zaujme predovšetkým nízkou obstarávacou cenou, no Delimano patrí medzi lacné kuchynské roboty, ktoré ponúknu 4,5-litrovú miešaciu nerezovú nádobu a výkonný 1 400 W elektromotor. Poteší aj solídnou kvalitou spracovania. Prevody sú celokovové a robot disponuje až 6 rýchlosťami. Zvyknúť si budete musieť na hlučnejší chod.

Publikované: 08.04.2021
Aktualizované: 20.09.2023
Obsah článku:

Delimano Pro

Príkon 1 400 W, kapacita 4,5 litra, 6 rýchlostí, 3 základné nadstavce, plynulý štart.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Kuchynský robot značky Delimano zaujme spotrebiteľov predovšetkým cenou. Zároveň však nemusíte mať obavy z toho, že by šlo o „teleshopingový“ trik. Delimano PRO je kuchynským robotom, ktorý zvládne základné úlohy s prehľadom. Dokúpiť však môžete aj ďalšie príslušenstvo, ktoré nie je súčasťou vybavenia – mlynček na mäso, krájač alebo strúhač. Na Delimano netreba mať určite prehnané nároky, no motor s príkonom 1 400 W nie je slabý a zamiesiť chlebové cesto preňho nie je určite problém. Hlavná nádoba má kapacitu 4,5 litra a vybavená je aj krytom proti špliechaniu aj s priezorom pre nasýpanie a dolievanie surovín.

Delimano Pro príslušenstvo

3 nadstavce, 6 rýchlostí

Kuchynský robot Delimano má 6 rýchlostí. Motor nemá prílišné vibrácie, no hlučnosť niektorým spotrebiteľom prekáža viac. Tri základné nadstavce – šľahač, hnetací hák a metlička sú z nehrdzavejúcej ocele. Kuchynský robot je pomocníkom s plynulým štartom (Smart Soft Start), nestane sa tak, že by sa pri silnom zábere robot prevrátil alebo začal pohybovať po kuchynskej linke. Celkovo má veľmi dobrú stabilitu a všimli sme si aj gumené podložky na spodnej strane spotrebiča pre lepšiu stabilitu. Napriek nižšej cene sú prevody celokovové, čo zvyšuje ich odolnosť a samotnú trvácnosť prístroja.

Delimano Pro recenzia

Solídna kvalita

Veľkým pozitívom je z nášho pohľadu aj jednoduchosť ovládania a manipulácie so zariadením. Odborné testy ani manuál výrobcu neuvádzajú hmotnosť kuchynského robota, rozmermi však patrí medzi kompaktnejšie. Vzhľadom na výkon motora by potešila aj väčšia nerezová misa. Vo svojej podstate však kuchynský robot Delimano Pro milo prekvapil a vzhľadom na cenu výrobca prináša solídnu kvalitu a skutočne praktického pomocníka do kuchyne.

Skúsenosti s Delimano Pro

Lacný kuchynský robot Delimano Pro sa vyznačuje vysokým výkonom. Podľa spotrebiteľov si poradí aj s chlebovým cestom. Metličky dosahujú až na dno, čo je veľké plus, pretože robot cesto dôkladne premieša. Menšie výčitky smerovali k hlučnosti, avšak pri najvyšších otáčkach je kažkdý spotrebič z tejto kategórie hlučný.

Recenzie a skúsenosti s kuchynským robotom Delimano Pro

Kuchynský robot Delimano Pro

Delimano Pro výkon

Kuchynský robot Delimano Pro recenzia

Delimano Pro príslušenstvo

Delimano Pro ovládanie

Delimano Pro nadstavce

Delimano Pro miska

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízka obstarávacia cena
Dizajn a materiály
Jednoduché ovládanie a manipulácia

Negatíva

Menší objem nádoby
Hlučnejší chod
Menšie množstvo príslušenstva

Príkon elektromotora: 1 400 W ● Počet rýchlostí: 6 ● Objem hlavnej nádoby: 4,5 l ● Hlavné funkcie: šľahanie, miesenie, miešanie ● Hmotnosť: - kg


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(75.6%)

Komentáre
Tóth 07.Apr.2024

Dobrý deň, robot sa automaticky vypne pri šľahaní. Čo môže byť problém?

Odpovedať