DeLonghi CGH 1020D elektrický gril – recenzia

Moderný elektrický gril s kombinovanou konštrukciou – otvorený a kontaktný gril. Zariadenie je vybavené dvoma nezávislými termostatmi pre oddelenú reguláciu teploty. Vo výbave je odkvapkávacia miska, časovač, elektronická tepelná sonda a na čelnej strane LCD displej. Príkon 2 000 W je zárukou rýchleho ohrevu.

Publikované: 14.06.2021
Aktualizované: 17.10.2022
Obsah článku:

DeLonghi CGH 1020D

Príkon 2 000 W, 4 grilovacie platne s nepriľnavým povrchom, dva väčšie ovládače a podsvietený LCD displej, elektronická tepelná sonda, miska na odkvapkávanie nadbytočného tuku, dostupnosť mobilnej aplikácie.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Kontaktný gril DeLonghi patrí k tým modelom, ktoré sa razom premenia na otvorený barbecue gril. Okrem variability konštrukcie je však v našom teste tento gril aj vďaka veľkému množstvu pozitívnych referencií. Gril je z väčšej časti z nerezovej ocele a konštrukcia je veľmi masívna. Z hľadiska spracovania získal kontaktný gril DeLonghi veľmi dobré hodnotenie. Špecifikom, ktoré si pochvaľujú aj spotrebitelia, je, že disponuje celkovo až 4 grilovacími platňami. V balení nájdete dve rebrované plochy a dve platne s rovnou plochou. Tie je možné kombinovať, jednoducho ich vybrať a umyť v umývačke riadu. Ich povrch je nepriľnavý.

Inteligentné nastavenie teploty

Celý gril váži 6,9 kg, nie je najľahší, no na skladovanie nie je taký náročný. Na čelnej strane zaujmú dva väčšie ovládače a podsvietený LCD displej, ktorý vám poskytne napríklad informácie o teplote. Nastavenie teploty je veľmi inteligentné, pretože môžete regulovať za pomoci nezávislých termostatov teplotu zvlášť pre obe grilovacie plochy. Bonusom výrobcu je elektronická tepelná sonda, vďaka ktorej môžete sledovať teplotu mäsa vo vnútri, aby ste pripravili chutné rare, medium alebo well done steaky. Na displeji sa dá nastaviť takisto čas, funguje tak ako časovač. Pri výkone 2 000 W oceňujeme rýchlosť nahrievania platní.

DeLonghi CGH 1020D recenzia

Mobilná aplikácia

Spomínané grilovacie platne majú naozaj nepriľnavý povrch a ľahko sa udržiavajú. Chýbať nemôže miska na odkvapkávanie nadbytočného tuku. Zaujímavosťou tohto modelu je dostupnosť mobilnej aplikácie, ktorá obsahuje receptúry a správne postupy na prípravu grilovaných pokrmov. Zároveň môžete gril cez túto aplikáciu ovládať. Odborné testy túto funkciu netestovali, no spotrebitelia hovoria o aplikácii, ktorá je neaktuálna, a teda jej funkčnosť je otázna. Napriek tomu je stolný gril DeLonghi CGH 1020D veľmi kvalitným prístrojom, ktorý vyhovie požiadavkám aj tých náročnejších.

Skúsenosti s DeLonghi CGH 1020D

Elektrický gril DeLonghi CGH 1020D sa zo strany spotrebiteľov teší dobrým hodnoteniam. Chvália dizajn, kvalitnú konštrukciu, rýchle nahrievanie platní a ich vymeniteľnosť. Pozdáva sa im taktiež jednoduchá údržba a čistenie, ale aj pomocná aplikácia, hoci údaje o čase prípravy pokrmov celkom nesedia. Kábel je tradične kratší.

Recenzie a skúsenosti s elektrickým grilom DeLonghi CGH 1020D
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s elektrickým grilom DeLonghi CGH 1020D na Mall
Zdroj: Mall.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Robustná konštrukcia
2x rovné platne – 2x rebrované platne
Nezávislé termostaty

Negatíva

Mobilná aplikácia je neaktuálna
Krátky prívodný kábel

Typ grilu: kontaktný, stolný, otvorený ● Príkon: 2 000 W ● Materiál grilovacej plochy: rovná, rebrovaná/nepriľnavý ● Hmotnosť: 6,9 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(80.4%)