Eminent Dog Adult 26/15 granule pre psov – recenzia

Superprémiové kuracie granule Eminent spĺňajú všetky špecifické požiadavky na suché granule určené pre dospelé psy malých a stredných plemien. 

Publikované: 16.01.2023
Aktualizované: 27.09.2023
Obsah článku:

Eminent Dog Adult 26/15

Granuly pre malé a stredné plemená, vhodné pre dospelých psov, väčšinovou zložkou je kuracie mäso, 26 % proteínov, 15 % tukov

Pozrieť najlepšiu ponuku

Hydinové mäso ako zdroj ľahko stráviteľných bielkovín a ideálna hladina tukov reprezentovaná hydinovým tukom a kokosovým olejom dodávajú psovi dostatok živín pre prosperujúci a zdravý život. Zlepšenú kondíciu a vitalitu psa má na svedomí primeraný pomer omega-3 a omega-6 mastných kyselín obsiahnutý v ľanových a slnečnicových semienkach, či v samotnom kokosovom oleji. Pozor si však treba dať na pšenicu, pretože ako častý alergén môže spôsobovať ťažkosti psom s citlivým trávením.

Eminent Dog Adult 26/15 recenzia

Prospešné zloženie a prevencia proti kožným chorobám

Zloženie je prospešné z niekoľkých dôvodov. Funkciu tráviaceho systému psa zlepšuje spomínaný kokosový olej a repná vláknina, pričom optimálna prítomnosť fosforu a vápnika prospieva zdravému chrupu psa. To v kombinácii s ideálnou veľkosťou granúl je dôležité najmä v prípade malých a trpasličích plemien. Zatiaľ čo v krmive Brit Premium by Nature Sensitive Lamb zastáva rolu koži prospešnej zložky lososový olej, v týchto granulách sú to omega-3 a -6 mastné kyseliny v kombinácii s vitamínmi A a B. Tieto prvky spoločne dokážu nielen zabrániť kožným problémom a chorobám, ale tiež ju regenerujú a zvyšujú kvalitu srsti.

Skúsenosti s Eminent Dog Adult 26/15

Pravdou je, že krmivo, ktorého zložkou je pšenica, nie je určené pre citlivé psy, no vysoký obsah živočíšnych bielkovín istotne vyhovuje mnohým spotrebiteľom. Výhodou je primeraná veľkosť granúl, ktorú si pochvaľujú najmä majitelia drobných psov. Krmivo nielenže zvyšuje vitalitu psov, no tiež je prospešné pre ich srsť, kožu a chrup. Pomer kvalitného zloženia a ceny je viac než uspokojivý, čo v kombinácii so spokojným, zdravým psom je pre spotrebiteľa rozhodne potešujúcou správou.

Recenzie a skúsenosti s granulami pre psov Eminent Dog Adult 26/15
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalitné zloženie
Pes je zdravší a vitálnejší
Optimálna veľkosť granúl pre malé a trpasličie plemená

Negatíva

Prítomnosť pšenice

Väčšinová zložka krmiva: kuracie mäso ● Energetická hodnota: neuvedená ● Grain free: nie ● Percento proteínov: 26 % ● Percento tukov: 15 % ● Veľkosť plemena: malá a stredná ● Veková kategória psa: dospelý ● Objem balenia: 15 kg ● Ďalšie zložky: kukurica, pšenica, ryža, ľanové a slnečnicové semienka, kokosový olej


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.2%)