Happy Dog Profi Line Sportive granule pre psov – recenzia

Granule pre aktívnych psov disponujú vyšším množstvom živín určeným pre psov stredných plemien s vyššou fyzickou záťažou. Týmito granulami by mali byť kŕmené najmä športujúce a pracovné psy so strednou až vysokou záťažou. 

Publikované: 16.01.2023
Aktualizované: 27.09.2023
Obsah článku:

Happy Dog Profi Line Sportive

Granuly pre stredné plemená, vhodné pre dospelých psov s vysokou fyzickou aktivitou, väčšinovou zložkou sú pšeničná múka a hovädzie mäso, 26 % proteínov, 16 % tukov

Pozrieť najlepšiu ponuku

Je v nich obsiahnutý vyšší podiel stavebných bielkovín z hovädzej svaloviny na pokrytie väčšieho množstva vydávanej energie. Okrem hovädziny je do receptúry pridávané aj ľahko stráviteľné mäso z hydiny a rýb.

Happy Dog Profi Line Sportive recenzia

Pohotové dodanie energie

Happy Dog granule sú vyrábané na princípe rýchleho dodania energie, pričom túto úlohu má „v rukách“ prítomný hydinový tuk. Ten psa doslova nabije pohotovou energiou. Ako granuly Eminent Dog Puppy, aj tieto sa môžu podávať sučkám, ktoré sú v tzv. pasívnej fyzickej záťaži, a to jednak počas gravidity, ale tiež v čase odchovu šteniat na materskom mlieku. Týmito granulami môžete kŕmiť aj mladého psa stredného a veľkého plemena v procese aktívneho výcviku a tréningu. Neskôr, keď bude váš pes fyzicky zaťažovaný minimálne, zmeňte aj jeho stravu, aby neprijímal nadbytočné živiny, ktoré nedokáže počas dňa spáliť.

Skúsenosti s Happy Dog Profi Line Sportive

Prítomnosť jačmeňa, pšenice a pšeničnej múky hneď evokuje, že v prípade psov s citlivým zažívaním bude dochádzať k tráviacim ťažkostiam, no z mnohých spotrebiteľských skúseností vyplýva, že k alergickým reakciám z tohto krmiva nedochádza. No to platí pre psy, ktoré nie sú na lepok vyslovene alergické. Pre niektorých psov môžu byť Happy Dog granule v porovnaní s inými značkami trochu tvrdšie, no to sa dá ľahko napraviť namočením do vody. Výsledkom kŕmenia aktívnych psov týmito hovädzími granulami je zlepšenie kondície, krásna srsť, zdravé trávenie, a tým pádom i šťastný, energický pes.

Recenzie a skúsenosti s granulami pre psov Happy Dog Profi Line Sportive
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Pomer ceny a kvality
Aktivita psa po jedení
Dostatočne veľké balenie

Negatíva

Lepok

Väčšinová zložka krmiva: pšeničná múka a hovädzie mäso ● Energetická hodnota: 3 950 Kcal/kg ● Grain free: nie ● Percento proteínov: 26 % ● Percento tukov: 16 % ● Veľkosť plemena: stredné ● Veková kategória psa: dospelý s vysokou fyzickou aktivitou ● Objem balenia: 20 kg ● Ďalšie zložky: hydinový proteín a tuk, jačmeň, pšenica, kukurica, jablková dreň, rybia múčka


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.2%)