Eminent Dog Puppy granule pre psov – recenzia

Špeciálne granule pre šteňatá malých a stredných plemien, ale tiež gravidné a laktujúce sučky obsahujú receptúru spĺňajúcu všetky požiadavky mladého organizmu. Hydinové mäso a rybací tuk dodávajú šteňatám dostatok energie, pričom vyvážený pomer vitamínov a minerálov podporuje ich správny rast a vývin. V prípade tejto značky si môžete byť istí, že krmivá neobsahujú chemické farbivá, umelé konzervanty či sóju.

Publikované: 16.01.2023
Aktualizované: 16.01.2023
Obsah článku:

Eminent Dog Puppy

Granuly pre malé a stredné plemená, vhodné pre šteňatá a gravidné a laktujúce sučky, väčšinovou zložkou je hydinové mäso, 30 % proteínov, 17 % tukov

Pozrieť najlepšiu ponuku

Špeciálna receptúra je určená pre gravidné a dojčiace sučky, no vhodná je aj ako granule pre šteňatá malých a stredných plemien, ktorých mladý organizmus vyžaduje špecifické zložky pre správny rast a vývin. Túto funkciu zastáva komplex vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Medzi vitamíny prítomné v granulách Eminent patria najmä vitamín A pre rast, plodnosť a imunitu, vitamín B2 dopomáhajúci správnemu tráveniu, ale tiež vitamín B6 prospešný pre nervovú sústavu mladého jedinca.

Eminent Dog Puppy recenzia

Zloženie vhodné pre mladý organizmus

Eminent granule, na rozdiel od jahňacích granúl Brit Premium by Nature Sensitive Lamb, obsahujú ľahko stráviteľné bielkoviny pôvodom z hydinového mäsa, pričom aj 17 % tuku pochádza najmä z hydiny. Druhým zdrojom tukov je kokosový olej dodávajúci dostatok energie pre šteňatá a dojčiace sučky. Pri krmivách značky Eminent je zaručené, že nebudú obsahovať sóju, chemické farbivá, umelé konzervanty, ale ani hovädzie a bravčové mäso. Pre vyvíjajúce sa mláďatá sú najpotrebnejšie látky prospešné pre správnu tvorbu svalstva, čo v tomto krmive zastupujú esenciálne aminokyseliny. Dostatočná hladina vápnika potrebného pre kosti, chrup, nervy, ale i krv je potrebná nielen pre šteňatá, ale aj ich matky. Krmivo Eminent obsahuje 14 g/kg vápnika.

Skúsenosti s Eminent Dog Puppy

Granule sú veľkosťou vhodné pre šteniatka, pričom by ste však mali dávať pozor na dávkovanie, aby ste predišli príliš energickým šteňatám, ale tiež predčasnej obezite mláďat. Nevýhodou krmiva je obmedzenosť na jeden druh mäsa, a to hydinového, no ani toho nie je v granulách veľa. Môže sa stať, že si na nové granuly bude vaše šteňa dlhšie zvykať, čoho výsledkom môžu byť mierne tráviace ťažkosti, no to je pri mladom organizme prirodzené. Pri väčšom počte šteniat by bolo vhodné väčšie balenie, ktoré však v ponuke dostupné nie je. Veľkou výhodou krmiva je absencia alergických prejavov a prospešnosť ako pre vnútorný organizmus psa, tak i pre jeho vonkajší vzhľad.

Recenzie a skúsenosti s granulami pre psov Eminent Dog Puppy
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Obsah vitamínov
Psovi chutia a pekne rastie
Ľahko stráviteľné

Negatíva

Pomerne malé balenie
Veľkosť granúl nie je vhodná pre každé šteňa

Väčšinová zložka krmiva: hydinové mäso ● Energetická hodnota: neuvedená ● Grain free: nie ● Percento proteínov: 30 % ● Percento tukov: 17 % ● Veľkosť plemena: malé a stredné ● Veková kategória psa: šteňatá + gravidné a laktujúce suky ● Objem balenia: 15 kg ● Ďalšie zložky: kukurica, ryža, rybacie mäso, kokosový olej, ľanové semeno, repná dužina


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(82.2%)