ETA Rosalia 0328 kulmofén – recenzia

Lacný, priemerne výkonný a vcelku kvalitný kulmofén. To je ETA Rosalia 0328. Tento model so slabším príkonom odporúčame najmä pre osoby s jemnejšími či krátkymi vlasmi. Vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom je vhodný na použitie na cestách či v práci. Balenie obsahuje väčšiu a menšiu vymeniteľnú kefu, teplotu a rýchlosť prúdenia vzduchu môžete regulovať v 2 stupňoch a nechýba ani tlačidlo na jeho rýchle ochladenie. Obsluhu hodnotíme ako veľmi praktickú.

Publikované: 04.03.2022
Aktualizované: 19.05.2022
Obsah článku:

ETA Rosalia 0328

Statický kulmofén, príkon 400 W, počet rýchlostí 2, počet teplôt 2, studený vzduch

Pozrieť najlepšiu ponuku

Hľadáte extrémne lacný statický kulmofén so základnými funkciami a priemerným, ale dostatočným výkonom? V tom prípade neprehliadnite práve recenziu na ETA Rosalia 0328. Ide o model, ktorý je vhodný najmä na úpravu jemných alebo krátkych vlasov. Teplotu aj intenzitu fúkania na ňom môžete regulovať a priamo v balení nájdete 2 vymeniteľné nadstavce.

Žiaden zázrak, no prácu zastane spoľahlivo

Kulmofén ETA Rosalia 0328 so 400 W príkonom nie je tým najvýkonnejším modelom na trhu. Pre lepšiu predstavu, model Sencor SHS 7551 z podobnej cenovej kategórie má viac ako 2x vyšší príkon. Pokiaľ však hľadáte model so základnými funkciami a priemerným výkonom, ide o dobrú voľbu. Rýchlosť prúdenia vzduchu môžete regulovať v 2 stupňoch. To isté platí aj o regulácii teploty. Na kulmoféne nájdete aj tlačidlo pre rýchle ochladenie vzduchu.

ETA Rosalia 0328 recenzia

V balení sa nachádzajú 2 vymeniteľné tvarovacie kefy, ktorých demontáž a montáž niektorí pokladajú za trochu komplikovanú. Menšia kefa má priemer 16 mm, tá väčšia 19 mm. Vzhľadom na veľmi nízku obstarávaciu cenu je logické, že ETA Rosalia nedisponuje ionizátorom či duálnym napätím ani inými pokrokovými funkciami. Dobrou správou je, že je vybavený ochranou proti prehriatiu.

K plusom patrí nízka hmotnosť, ktorá sa pohybuje okolo 300 gkompaktné rozmery, rukoväť s ergonomickým tvarovanímotočný prívodný kábel s dĺžkou 1,8 m a vcelku nízka hlučnosť, ktorý dosahuje hodnoty okolo 77 dB. Tieto parametre prispievajú k nenáročnej obsluhe a jednoduchej manipulácii. Pri skladovaní oceníte praktický háčik na zavesenie.

Skúsenosti s ETA Rosalia 0328

Pri našom pátraní sme natrafili na veľké množstvo spotrebiteľských recenzií na kulmofén ETA Rosalia 0328. Drvivá väčšina z nich je pozitívna. Najčastejšie spotrebitelia hovoria o nízkej obstarávacej cene, jednoduchej obsluhe a primeranom výkone. V negatívnych recenziách sú spomínané parametre, ako slabší výkon, komplikovanejšia výmena hlavícmenšie možnosti regulácie či fakt, že studený vzduch nie je až tak studený.

Recenzie a skúsenosti s kulmofénom ETA Rosalia 0328
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s kulmofénom ETA Rosalia 0328 na Mall
Zdroj: Mall.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Veľmi dobrý pomer medzi obstarávacou cenou a výkonom
2 vymeniteľné kefy v balení
Jednoduchá obsluha

Negatíva

Slabší výkon
Menšie možnosti regulácie
Komplikovanejšia výmena hlavíc

Príkon = 400 W ● Počet rýchlostí = 2 ● Počet teplôt = 2 ● Rozmery (Š x V x H) = 38 x 5 x 4,5 cm ● Hmotnosť = 300 g

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(80.8%)