Rowenta CF9540F0 kulmofén – recenzia

Rowenta CF9540F0 je síce trochu drahší obojsmerný rotačný kulmofén, jeho výkon, kvalita a funkcie však stoja za zamyslenie. Je vybavený dvojitým ionizátorom, teplotu a rýchlosť prúdenia vzduchu na ňom môžete regulovať v 2 stupňoch a jeho kefy majú kvalitný povrch a prírodné štetiny. V balení nájdete kefové nadstavce pre krátke aj dlhé vlasy spolu s praktickými ochrannými krytmi. K nevýhodám patrí trochu vyššia hmotnosť a robustné prevedenie.

Publikované: 04.03.2022
Aktualizované: 12.10.2022
Obsah článku:

Rowenta CF9540F0

Rotačný kulmofén, príkon 1 000 W, počet rýchlostí 2, počet teplôt 2, studený vzduch, ionizátor

Pozrieť najlepšiu ponuku

Rowenta CF9540F0 Brush Activ Premium Care je skutočne kvalitný, výkonný a univerzálny kulmofén, ktorý je vhodný na úpravu dlhých aj krátkych vlasov. Ide o rotačný model s nenáročnou obsluhou, presnou reguláciou a vysokou kvalitou spracovania, ktorý je dostupný za trochu vyššiu obstarávaciu cena.

Výkonný kulmofén so zaujímavými funkciami

Rowenta CF9540F0 má 1 000 W príkon, čo znamená, že ide o naozaj výkonný model s rýchlym nahrievaním, s ktorým môžete vlasy sušiť aj tvarovať. Problémom, najmä pre tých z vás, ktorí majú jemnejšie vlasy, môže byť až príliš vysoká teplota, ktorú spotrebič dosahuje na najvyššom stupni. Brush Activ Premium Care preto odporúčame skôr osobám s hustou a nepoddajnou hrivou. Tento kúsok patrí k rotačným kulmofénomPracuje obojsmerne, pričom smer otáčania kefy prepnete pomocou posuvného tlačidla priamo na rukoväti. Rýchlosť prúdenia vzduchu aj jeho teplotu môžete regulovať v 2 stupňoch. Samozrejme, nechýba ani možnosť studeného vzduchu.

Rowenta CF9540F0 recenzia

Rowenta CF9540F0 je rovnako ako kulmofény Revlon RVDR5222ESencor SHS 7551Rowenta CF9620F0 a BaByliss PRO 2770 vybavený ionizátorom. V tomto prípade ide o tzv. dvojitý ionizátor, ktorý produkuje o 40x viac záporne nabitých iónov. Úprava vlasov s týmto zariadením je teda veľmi šetrná, k čomu prispieva aj špeciálny keramický povrch kief, ktorý je obohatený o kašmír, keratín a arganový olej, a štetiny vyrobené z prírodných vlákien.

Univerzálny a nenáročný na obsluhu

V balení nájdete 2 okrúhle kefové nadstavce s rozdielnym priemerom. 50 mm rotačná kefa je ideálne na úpravu dlhých a nepoddajných vlasov, tá s priemerom 40 mm zas na stredne dlhé až krátke vlasy. Praktickým doplnkom sú ochranné kryty na kefy, ktoré ich chránia pred poškodením pri prenosoch či skladovaní.

K negatívnym parametrom zaraďujeme vyššiu hmotnosť a robustnú rukoväť, ktorá nemusí vyhovovať každému. Prívodný kábel je otočný a špička kief ostáva chladná počas celého procesu úpravy vlasov. Obsluhu a manipuláciu preto hodnotíme ako vcelku príjemnú. Pri skladovaní oceníte praktický háčik na zavesenie. Naopak, ak plánujete kulmofén prenášať, musíme vás upozorniť, že v balení nenájdete cestovné puzdro.

Skúsenosti s Rowenta CF9540F0

Rýchle sušenie aj tvarovanie vlasov, jednoduché ovládanie, kvalitné materiály a univerzálne využitie. Kladné spotrebiteľské recenzie na kulmofén Rowenta CF9540F0, ktoré výrazne prevažujú, sa dajú zhrnúť asi takto. V negatívnych hodnoteniach užívatelia spomínajú vysokú hmotnosť a robustnosť kulmofénuvyššiu obstarávaciu cenu a príliš vysokú teplotu na najvyššom stupni.

Recenzie a skúsenosti s kulmofénom Rowenta CF9540F0
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s kulmofénom Rowenta CF9540F0 na Mall
Zdroj: Mall.sk

Recenzie a skúsenosti s kulmofénom Rowenta CF9540F0 na Alza
Zdroj: Alza.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Univerzálne použitie a vysoký výkon
Ionizátor a keramický povrch kief obohatený o keratín a arganový olej
2 kefy s ochranným krytom v balení

Negatíva

Vyššia obstarávacia cena
Vyššia hmotnosť a robustné prevedenie
Príliš vysoká teplota vzduchu na najvyššom stupni

Príkon = 1 000 W ● Počet rýchlostí = 2 ● Počet teplôt = 2 ● Povrch kefy = keramický ● Materiál štetín = prírodné vlákna

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(82%)