BaByliss PRO 2770 kulmofén – recenzia

BaByliss PRO 2770 je rotačný kulmofén, ktorý ocenia aj náročnejší spotrebitelia. Má vcelku vysoký príkon, regulovateľnú teplotu, obojsmerný chod a je vyrobený z kvalitných materiálov. Súčasťou balenia sú 2 hlavice s rozdielnym priemerom, ktoré sú vhodné skôr na úpravu dlhších vlasov.

Publikované: 04.03.2022
Aktualizované: 19.05.2022
Obsah článku:

BaByliss PRO 2770

Rotačný kulmofén, príkon 800 W, počet teplôt 2, studený vzduch, ionizátor

Pozrieť najlepšiu ponuku

Rotačný kulmofén BaByliss PRO 2770 má 800 W príkonchod hlavice je obojsmerný a teplota vzduchu regulovateľná v 2 stupňoch. Obstarávacia cena je vyššia, no primeraná funkciám aj kvalite spracovania, ktorá je na veľmi dobrej úrovni. Kulmofén od BaByliss je dodávaný s 2 vymeniteľnými kefovými hlavicami. Menšia z nich má priemer 40, väčšia 50 mm. Upozorňujeme, že obe sú vhodné skôr na úpravu dlhších vlasov.

BaByliss PRO 2770 recenzia

Keramika s nylonom a diviačími štetinami

Hlavice majú keramický povrch, ktorý stojí zo rovnomernou distribúciou tepla, je šetrný k jemným vlasom a vlasovej pokožke. Štetiny hlavíc sú vyrobené z rovnakých materiálov ako tie na kulmoféne Revlon RVDR5222E. Ide o kombináciu odolného nylonu a prírodných diviačích štetín. Na BaByliss PRO nechýba ani funkcia ionizácie a režim studeného vzduchu. Obsluhu zariadenia pokladáme za jednoduchú. Manipuláciu uľahčuje prívodný kábel s otočnou koncovkouktorý má až 2,7 m. Pri údržbe vás zas poteší ľahko čistiteľný zadný filter.

Skúsenosti s BaByliss PRO 2770

Hodnotenia tých, ktorí sa rozhodli zadovážiť si kulmofén BaByliss PRO 2770, sú výhradne pozitívne. Pozitívne vnímajú masívne prevedenie, rýchlu úpravu vlasov, spoľahlivý chod a dobrú kvalitu spracovania.

Recenzie a skúsenosti s kulmofénom BaByliss PRO 2770
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s kulmofénom BaByliss PRO 2770 na Alza
Zdroj: Alza.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký výkon a rýchla úprava vlasov
Ionizátor a dobrá kvalita spracovania
Jednoduchá obsluha a manipulácia

Negatíva

Vyššia obstarávacia cena
Vhodný najmä na úpravu dlhších vlasov

Príkon = 800 W ● Počet teplôt = 2 ● Materiál štetín = nylon + diviačie štetiny ● Dĺžka prívodného kábla = 2,7 m

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.4%)