Foresto antiparazitný obojok – recenzia

Antiparazitický obojok Foresto chráni proti kliešťom, blchám i proti všenkám. Účinnosť je až 8 mesiacov. Obsahuje špeciálnu polymérovú matricu, uvoľňujúcu účinné látky imidacloprid a flumethrin postupne v malých dávkach.

Publikované: 08.04.2021
Aktualizované: 11.01.2022
Obsah článku:

Foresto obojok

Chráni proti kliešťomblchám i proti všenkám, jeho účinnosť je až 8 mesiacov, obsahuje špeciálnu polymérovú matricu, uvoľňujúcu účinné látky postupne v malých dávkach.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Antiparazitický obojok Foresto (nad 8 kg, 70 cm) sa stal Produktom roka niekoľkokrát po sebe. Chráni proti kliešťomblchám i proti všenkám, jeho účinnosť je až 8 mesiacov, čo značí, že vydrží na celú sezónu. Vzhľadom na jeho účinnosť, ale aj výborné recenzie zo strany spotrebiteľov, sme sa ho rozhodli vyskúšať. Obojky Foresto obsahujú špeciálnu polymérovú matricu, uvoľňujúcu účinné látky imidacloprid a flumethrin postupne v malých dávkach, vďaka čomu predstavujú dlhodobú ochranu pre psíka.

Funguje ako repelent

Z vlastnej skúsenosti môžeme potvrdiť, že antiparazitický obojok funguje ako repelent. Kliešte sa psovi vyhýbajú, nelezú po koži, tým pádom sa ani neprisávajú. Ak sa tak stane, kliešť alebo blcha zahynú. Uvoľňované látky sa vstrebávajú do lipidovej vrstvy pokožky zvieraťa, pre psa sú neškodné, zároveň nezaťažujú životné prostredie.

Antiparazitný obojok Foresto recenzia

Nepáchne a je vodoodolný

Ako plus vnímame vodoodolnosť obojka, zviera sa môže v lete kúpať bez toho, aby sa ohrozila účinnosť produktu. Foresto nepáchne a je neškodný pri dotyku, čiže je vhodnou voľbou aj pre psíkov žijúcich v byte.

Obojky Foresto sa radia do vyššej cenovej kategórie, vzhľadom na účinnosť je však cena primeraná.

Skúsenosti a recenzie

Napriek vyššej cene sa tento obojok oplatí. Spotrebitelia potvrdili, že je bez zápachu, bez nežiaducich účinkov a je spoľahlivý. Veľkým plusom je dlhodobá účinnosť, stačí jeden na celú sezónu.

Recenzie a skúsenosti s antiparazitným obojkom Foresto

Antiparazitný obojok Foresto upevnenie obojka

Antiparazitný obojok Foresto s postupným uvoľňovaním

Antiparazitný obojok Foresto recenzia

Antiparazitný obojok Foresto dĺžka

Antiparazitný obojok Foresto účinnosť

Antiparazitný obojok Foresto dizajn

Antiparazitný obojok Foresto bez zápachu

Antiparazitný obojok Foresto proti kliešťom a blchám

Foresto obojok proti kliešťom

Antiparazitný obojok Foresto pre mačky a malých psov

Obojok proti kliešťom Foresto recenzia

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dlhodobá účinnosť
Proti kliešťom, komárom a všenkám
Neškodný voči psíkovi i ľuďom

Negatíva

Môže vyvolať alergickú reakciu

Typ: Obojokm ● Účinnosť: 8 mesiacov ● Proti kliešťom: áno ● Proti blchám: áno ● Proti všenkám: áno ● Vhodný pre gravidné a dojčiace sučky: nie


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(73.8%)