Kiltix antiparazitný obojok – recenzia

Kiltix obojok proti kliešťom a blchám sa vyznačuje doboru účinnosťou a dlhým pôsobením. Obsahuje látky propoxur a flumethrin, ktoré sa postupne vstrebávajú do srsti.

Publikované: 08.04.2021
Aktualizované: 11.01.2022
Obsah článku:

Kiltix obojok

Pred kliešťami a blchami chráni 7 mesiacov, nástup účinku je už po 24 hodinách.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Antiparazitivký obojok Kiltix chráni psa 7 mesiacov pred kliešťami a blchami. Obsahuje účinné látky propoxur a flumethrin, ktoré sa postupne vstrebávajú do srsti. Nástup účinku je už po 24 hodinách, rovnako ako v prípade obojka Foresto.

Kiltix obojok veľkosti

Účinnosť takmr 100 %

Vyzdvihnúť musíme takmer 100 % účinnosť a dlhodobé pôsobenie produktu. Používatelia sa nesťažovali na dráždenie pokožky psíka a pochvaľujú si aj vhodnosť použitia k mačkám. Menším mínusom je zápach z obojka, nejde však o nič strašné. Obojok funguje ako liečba aj ako prevencia, takže sa dá použiť aj uprostred sezóny. Vhodný je až od 3 mesiacov.

Skúsenosti a recenzie

Antiparazitný obojok Kiltix je veľmi účinný, proti kliešťom pôsobí viac ako pol roka. Obojok psíky dobre znášajú, jediným problémom je mierny zápach.

Recenzie a skúsenosti s antiparazitným obojkom Kiltix

Kiltix obojk proti kliešťom pre stredne veľké psy

Kiltix obojk proti kliešťom

Klady a Zápory

Dlhodobá účinnosť
Nedráždi pokožku psa
Vodoodolnosť

Účinnosť nie je 100 %
Mierne zapácha

Typ: Obojok ● Účinnosť: 7 mesiacov ● Proti kliešťom: áno ● Proti blchám: áno ● Proti všenkám: nie ● Proti komárom: nie ● Vhodný pre gravidné a dojčiace sučky: -


Testované produkty

Hodnotenie:
(80.4%)