Klarstein Infinity Storm stojanový ventilátor – recenzia

Moderný stojanový ventilátor z dielne nemeckého výrobcu zaujme dizajnom, ale taktiež poteší lepšou funkcionalitou. Na samotnej konštrukcii sa nachádza prehľadný ovládací panel s LED displejom. Medzi funkciami je napríklad časovač i automatická oscilácia.

Publikované: 20.07.2022
Aktualizované: 20.07.2022
Obsah článku:

Klarstein Infinity Storm

Stojanový ventilátor, 6 rýchlostí a 3 prevádzkové režimy,hlučnosť max. 59 dB, možnosť ovládania na diaľku, časovač

Pozrieť najlepšiu ponuku

Výkonné prúdenie vzduchu a tichý režim

Infinity Storm dokáže priniesť počas leta želané osvieženie. Predpoklady na to má vďaka rozmerom rotora s priemerom vrtule 40 cm a technológiou Vario Fresh. Pri maximálnom výkonnostnom stupni dokáže dosiahnuť maximálny objem prietoku vzduchu 3 600 m3/h, čo je porovnateľné aj s drahšími modelmi v segmente. Úroveň hluku je veľmi dobrá, čo avizujú aj samotní zákazníci. Na výber máte zo 6 rýchlostí fúkania vzduchu a troch režimov – normálny, prírodný a tichý. Aktivovať je možné funkciu časovača do 12 hodín. Automatická je aj funkcia oscilácie v 85° zornom uhle. Aktivovať ju môžete priamo na ovládacom paneli.

Klarstein Infinity Storm recenzia

Intuitívne ovládanie

Panel je veľmi intuitívny a vybavený podsvieteným LED displejom. Podsvietené sú tiež ikony aktívnych funkcií. Okrem ovládacieho panelu, môžete využívať diaľkový ovládač, ktorý disponuje všetkými tlačidlami, ktoré potrebujete. Na diaľku môžete aktivovať časovač, spustiť osciláciu, vybrať režim alebo zvoliť jednu zo 6 rýchlostí. Konštrukcia je teleskopická, minimálna výška je 120 cm a maximálne až 140 cm. Aj v tomto smere si tak môžete ventilátor prispôsobiť podľa vašich požiadaviek. Klarstein Infinity Storm umožňuje aj sklon hlavy rotora vo vertikálnom smere.

Skúsenosti s Klarstein Infinity Storm

Na základe skúseností zákazníkov je možné konštatovať, že stojanový ventilátor Klarstein Infinity Storm je dostatočne výkonný a zároveň štýlový. Predovšetkým vďaka ovládaciemu panelu s LED displejom, ktorý pôsobí veľmi moderne a odlišuje sa od štandardných ventilátorov. Celkovo spotrebitelia pozitívne hodnotia hlučnosť zariadenia. Počas spánku môžete aktivovať aj režim spánku. Dodávaný je s diaľkovým ovládačom. Telo ventilátora má teleskopický systém a maximálna výška je až 140 cm. Dôkazom kvalitného spracovania je tiež podstavec, ktorý je zárukou stability, hoci hmotnosť je vyššia, okolo 8 kg. Viacerým sa páči dlhší prívodný kábel, ktorý má 1,8 metra.

Recenzie a skúsenosti so stojanovým ventilátorom Klarstein Infinity Storm
Zdroj: Klarstein.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Pomer cena a funkcionalita
Diaľkový ovládač a LED ovládací panel
Dizajn

Negatíva

Bez výhrad

Príkon: 55 W ● Objem prietoku vzduchu: max. 3 600 m3/h ● Úroveň hluku: max. 59 dB ● Priemer rotora: 16“ – 40 cm ● Počet rýchlostí: 6 ● Časovač: áno ● Diaľkové ovládanie: áno ● Rozmery (V x Š): 140 x 40 cm ● Hmotnosť: 8 kg ● Dĺžka prívod. kábla: 1,8 m

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.8%)