Nedis WIFIPO120EWT inteligentná zásuvka – recenzia

Inteligentná zásuvka Nedis je ideálna na použite do exteriéru a extrémnych podmienok, hoci nie je najkrajšia, dobre poslúži aj v interiéri. Tento model má zvýšenú odolnosť, krytie IP44. Vstup zásuvky je chránený plastovým odklápacím krytom. Ovládať ju môžete na diaľku.

Publikované: 31.01.2022
Aktualizované: 29.04.2022
Obsah článku:

Nedis WIFIPO120EWT

Maximálne zaťaženie 3 680 W, ovládanie cez Wi-Fi alebo hlasom, kompatibilná s Android a iOS, prítomný je časový spínač

Pozrieť najlepšiu ponuku

Rovnako, ako spotrebitelia chvália lacnejší model inteligentnej zásuvky Nedis WIFIP120EWT, ani v tomto prípade nehrozí horšie renomé. Priplatiť si však v tomto prípade musíte za zvýšenú vodoodolnsoť a mrazuvzdornosť. Inteligentná zásuvka Nedis je ideálna na použite do exteriéru a extrémnych podmienok.

Odolná proti vode i mrazu

Množstvo spotrebiteľov vyhľadáva práve inteligentné zásuvky, ktoré sú vhodné aj do vonkajších podmienok, či už ide o terasu, balkón alebo záhradný altánok. Tento model je schopný odolať mínusovej teplote až -30 °C. Má zvýšenú odolnosť, krytie IP44 a dokonale je chránená voči poveternostným podmienkam i mrazu. Vstup zásuvky je chránený plastovým odklápacím krytom. Zásuvka komunikuje s vaším smartfónom a routerom cez Wi-Fi modul, ktorý má integrovaný.

Nedis WIFIPO120EWT recenzia

Maximálne zaťaženie zásuvky je až 3 680 W, čo je 16 A elektrický prúd. Vďaka zvýšenej odolnosti a časovému spínaču môžete zásuvku používať napríklad aj na zapínanie a vypínanie závlahy v záhrade. Všetko pritom môžete ovládať na diaľku. Podstatný je aj výkon prenosu signálu 20 dBm. Na ovládanie budete používať aplikáciu Nedis SmartLife. O aktívnom stave vás informuje LED indikátor a pre vypnutie a zapnutie zásuvky máte k dispozícii aj manuálne tlačidlo. Je faktom, že v interiéri zásuvka nepôsobí práve esteticky, pokiaľ je teda na viditeľnom mieste.

Kvalita za vyššiu cenu

Na trhu ide o jednu z najobľúbenejších exteriérových zásuviek so smart funkcionalitou. Spotrebitelia tento typ smart zásuvky využívajú na balkónoch, terasách, na spínanie závlahy, vianočného osvetlenia či bazénovej filtrácie. Disponuje zvýšeným výkonom pre prenos signálu. Aplikácia je veľmi intuitívna a jednoducho dokážete sledovať aj spotrebu elektrickej energie. Silnou stránkou je predovšetkým zvýšená odolnosť proti mrazom a vlhkosti. Maximálne zaťaženie je až do 3 680 W. Na použitie v interiéri je však lepšie, ak nie je vidno. Cena smart zásuvky je vyššia.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Odolá mrazu až do -30 °C – prevádzka v zime
Perfektný príjem signálu
Intuitívna aplikácia

Negatíva

V interiéri príliš nápadná

Maximálne zaťaženie: 3 680 W ● Maximálny elektrický prúd: 16 A ● Wi-Fi: áno ● Bluetooth: nie ● Hlasové ovládanie: áno ● Časový spínač: áno ● Kompatibilita: Android, iOS ● LED osvetlenie: nie

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.8%)