Remington D5219 fén na vlasy – recenzia

Perfektný pomer ceny a výkonu ponúka tiež tento fén na vlasy s príkonom 2 300 W. Nechýba mu generátor iónov pre šetrnejšie sušenie vlasov. Teplotu je možné regulovať. Studený vzduch aktivujete tlačidlom Cool Shot. Fén na vlasy s difuzérom dodá aj kučeravým a vlnitým vlasom želaný objem. Dodávaný je s unikátnym nadstavcom na sušenie korienkov vlasov Root Boost. Fén má trochu vyššiu hmotnosť.

Publikované: 01.03.2022
Aktualizované: 19.05.2022
Obsah článku:

Remington D5219

Domáci fén s príkonom 2 300 W, difuzérom a ionizátorom, teplota aj rýchlosť sa dajú regulovať

Pozrieť najlepšiu ponuku

Veľmi obľúbený model medzi fénmi na vlasy. Okrem vysokých predajov ponúka perfektný výkon. Má enormné množstvo pozitívnych recenzií. Nechýba mu nadstavec – difuzér a takisto ani koncentrátor či nadstavec na budovanie objemu korienkov vlasov. Jednoducho možno regulovať takisto teplotu a rýchlosť.

Regulácia teploty a výkonu

Fén na vlasy Remington vás môže okrem ceny zaujať aj skvelým pomerom ceny a výkonu. Príkon dosahuje hodnotu 2 300 W a rozhodne nebudete mať problém vlasy vysušiť rýchlo a šetrne. Rýchlosť môžete regulovať v dvoch úrovniach. Teplotu nastavíte v troch stupňoch. Ovládanie je veľmi jednoduché, ako to už pri fénoch býva.

Remington D5219 recenzia

Ionizátor a špeciálne nadstavce

Aktivovať možno i funkciu studeného vzduchu Cool Shot. Dodávaný je aj difuzér či koncentrátor pri zúženie prúdu fúkaného vzduchu. O to aby bolo sušenie vlasov, čo najšetrnejšie, sa stará ionizátor. Vlasy sú nadýchanejšie a lesklejšie. Zadná mriežka je vyberateľná a ľahko udržiavateľná. Nadstavec „Root Boost“ má špeciálnu kefu a je určený na sušenie korienkov vlasov, pričom ich neštiepi, ale dodáva objem. Hmotnosť fénu je 1,1 kg.

Skúsenosti s Remington D5219

Recenzovaný fén na vlasy je v mnohom podobný modelu Remington D5220, ktorý má o niečo vyšší výkon a takisto o niečo nižšiu hmotnosť. Celkovo však recenzovaný sušič ponúka veľmi dobré vlastnosti. Spotrebiteľov teší skvelý pomer ceny a výkonu. Často sa skloňuje výkon a takisto bohaté príslušenstvo v podobe troch nadstavcov. Fén na vlasy Remington je aj veľmi tichý. Kvalita vyhotovenia je na dobrej úrovni. Nechýba ionizátor alebo difuzér. Medzi stupňami teploty je taktiež čisto studený vzduch, ktorý využijete pri tvarovaní účesu. Pri svojom chode nie je ani výraznejšie hlučný. Fén na vlasy Remington D5219 je klasickým fénom pre slovenskú domácnosť.

Recenzie a skúsenosti s fénom na vlasy Remington D5219
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s fénom na vlasy Remington D5219 na Mall
Zdroj: Mall.sk

Recenzie a skúsenosti s fénom na vlasy Remington D5219 na Alza
Zdroj: Alza.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Výkon sušiča vlasov
Pomer ceny a výkonu
Ionizátor

Negatíva

Vyššia hmotnosť

Príkon: 2 300 W ● Počet rýchlosti: 2 ● Regulácia teploty: áno ● Difuzér: áno ● Ionizátor: áno

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(83.4%)