Valera Metal Master 584.02 fén na vlasy – recenzia

Do nášho výberu sa dostal aj tento profesionálny fén na vlasy, ktorý je vybavený špeciálnou technológiou ColorCare na ochranu farebných vlasov. Disponuje vysokým výkonom a vyznačuje sa vysokou kvalitou spracovania. Zaujme aj jeho chrómovaný dizajn.

Publikované: 01.03.2022
Aktualizované: 12.10.2022
Obsah článku:

Valera Metal Master 584.02

Profesionálny fén na vlasy s prkonom 2 000 W, difuzérom, ionizátorom a technológiou ColorCare, rýchlosť a teplota sa dajú regulovať

Pozrieť najlepšiu ponuku

Valera Metal Master s prívlastkom Ionic patrí k drahším fénom na vlasy. V pomere ceny a kvality však ponúka nadštandardný výkon a využíva unikátne technológie. Samozrejmosťou je ionizačná technológia, ktorá je veľmi šetrná k vlasom, nevysúša ich a dodáva im lesk. Špecifikom je funkcia ColorCare, ktorá chráni vlasy pred stratou farby a zachováva ich vlastnosti. Vykurovacie teleso má špirálový tvar a teplotu je možné nastavovať v troch stupňoch. K dispozícii je aj tlačidlo s chladným vzduchom.

Valera Metal Master 584.02 recenzia

Výkonný elektromotor a príslušenstvo

Príkon výkonného AC elektromotora je 2 000 W. Rýchlosť prúdenia vzduchu môže spotrebiteľ nastaviť na dve úrovne. Spotrebitelia chvália rýchlosť sušenia a takisto ergonómiu. Fén sa dobre drží i keď hmotnosť 884 g je o niečo vyššia. Prívodný kábel má tri metre, podobne ako Valera SXJ 7500 RC, no otočný kĺb nemá. Dodávaný je však difuzér a takisto úzka vzduchová dýza určená na tvarovanie účesu – koncentrátor. Konštrukcia je pochrómovaná a dizajnu to veľmi pomáha.

Skúsenosti s Valera Metal Master 584.02

Spotrebitelia tento fén na vlasy vrelo odporúčajú. Medzi recenziami je drvivá väčšina pozitívnych ohlasov. Jediným spomínaným negatívom je vyššia hmotnosť. Celkovo však zákazníci vyzdvihujú výkon motora i jeho tichý zvukový prejav. Veľmi chvália aj kvalitu spracovania, dlhý prívodný kábel alebo dodávané príslušenstvo. My takisto chválime výrobcu aj za dodávané puzdro. Spotrebitelia si pochvaľujú taktiež prítomnosť ionizátora, ktorý má reálny účinok. Platí to aj o samotných technológiách, ktoré fén využíva. Hoci ide o vyššiu investíciou, profesionálny fén na vlasy Valera je v pomere ceny a kvality veľmi dobrým rozhodnutím pre kúpu.

Recenzie a skúsenosti s fénom na vlasy Valera Metal Master 584.02
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dlhý prívodný kábel
Pomer kvality a ceny
Vysoký výkon fénu – rýchle prúdenie vzduchu

Negatíva

Vyššia cena

Príkon: 2 000 W ● Počet rýchlosti: 2 ● Regulácia teploty: áno ● Difuzér: áno ● Ionizátor: áno

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.8%)