Sencor SHM 5330 ručný mixér – recenzia

Správny pomer ceny a výkonu? Ručný mixér Sencor SHM 5330 je ďalším vhodným kandidátom pre tento prívlastok. To, čo tento elektrický šľahač spotrebiteľovi ponúka, je naozaj viac ako postačujúce. V rámci svojej triedy patrí medzi lacné mixéry s misou. Plastová misa má objem 3,5 litra. Elektromotor s príkonom 500 W a piatimi rýchlostnými stupňami dokáže viac ako len vyšľahať vaječné bielky alebo šľahačku. 

Publikované: 02.03.2021
Aktualizované: 02.03.2021

Sencor SHM 5330

Ručný mixér Sencor SHM 5330 ponúka správny pomer ceny a výkonu. Patrí medzi lacné mixéry s misou, s príkonom 500 W a piatimi rýchlostnými stupňami. 

Pozrieť najlepšiu ponuku

Súčasťou príslušenstva sú aj hnetacie metly pre miesenie liateho, piškótového alebo chlebového cesta. Navyše, mixér nemusíte držať v ruke. Pripojiť ho môžete k statickej základni. Ovládanie je jednoduché. Výklopné rameno stojana uvoľníte jednoduchým stlačením tlačidla. Samostatné je i tlačidlo pulzného spínača – turbo. Metly je možné umývať v umývačke riadu. Plastovú nádobu odporúčame umývať ručne. Nevýhodou plastu je, že suroviny sa lepia na dno nádoby.

Mimo stojana má mixér horší úchop bez protišmykovej úpravy. Plastové časti nepôsobia práve najkvalitnejšie. Pri testovaní produktu sme si všimli, že otáčky prístroja sú aj pri prvej rýchlosti trocha vysoké. Celkovo však ručný mixér Sencor SHM 5330 ponúka to, čo konkurenčný Electrolux ESM 3300, ktorý je drahší, no kvalitou materiálov na omnoho vyššej úrovni. Ručný šľahač Sencor boduje cenou a správnym pomerom ceny a výkonu.

Klady a Zápory

Nízka obstarávacia cena
Výkon mixéra
Príslušenstvo

Lacnejšie plasty
Nepraktická plastová nádoba
Horšia ergonómia

Príkon: 500 W ● Počet rýchlostí: 5 ● Pulzný spínač: áno ● Hlučnosť: 79 dB ● Dĺžka kábla: neuvedené ● Hmotnosť: 1 900 g ● Miska: áno – objem 3,5 l


Najlepšie ručné mixéry 2021 + recenzie

Hodnotené parametre Pri vyhodnocovaní testu ručných mixérov sme brali do úvahy tie parametre, ktoré sú dôležité pre bezproblémové a dlhodobé použitie spotrebiča v domácnosti. Tieto parametre by si mal všímať aj každý zákazník, ktorý si chce vybrať mixér svojpomocne. Dôležitou súčasťou nášho hodnotenia sú aj skúsenosti a recenzie samotných používateľov . A ako sme... Prečítať článok

Hodnotenie:
(81.8%)