Sencor SMS 5013RD holiaci strojček – recenzia

Tri výkyvné holiace hlavice s 4D technológiou sú zárukou efektívneho holenia. Externý zastrihávač slúži na formovanie bokombrád a zastrihávanie dlhších chĺpkov. Frézkový holiaci strojček Sencor SMS 5013RD je vhodný iba na suché holenie, poteší jeho ultratichý chod.

Publikované: 02.03.2021
Aktualizované: 05.05.2022
Obsah článku:

Sencor SMS 5013RD

Frézkový typ strojčeka na holenie so zastrihávačom, 3 hlavicami, efektívnou 4D technológiou a veľmi tichým chodom.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Frézkový holiaci strojček Sencor SMS 5013RD sa radí medzi lacné, avšak kvalitné modely.To je aj dôvod, prečo sa objavil v našom porovnávacom teste. Napriek nízkej cene ponúka kvalitné holenie, bezkáblovú prevádzku a ergonomické telo s nízkou hmotnosťou pre pohodlné použitie.

4D technológia poteší, dlhé nabíjanie nie

Tri výkyvné holiace hlavice s 4D technológiou pre hladké holenie sa starajú o efektívne oholenie. Hlavice sa hýbu do štyroch na sebe nezávislých smerov, preto sa dokážu prispôsobiť tvári a zachytia každý chĺpok. Nabíjací Li-Ion akumulátor umožňuje bezkáblovú prevádzku, na jedno 2-hodinové nabitie vydrží prístroj v prevádzke 40 minút. V porovnaní s ostatnými testovanými modelmi je doba nabíjania 2-násobná a doba používania kratšia. Mínusom je i to, že neumožňuje sieťovú prevádzku.

Sencor SMS 5013RD recenzia

Holiaci strojček Sencor príjemne prekvapil svojou nízkou hmotnosťou 0,15 kg. Tá je spolu s ergonomickým tvarom zárukou komfortného používania. Telo je vodoodolné, avšak strojček sa nedá použiť na mokré holenie, iba na čistenie pod tečúcou vodou.

Poslúži na zastrihávanie bokombrád

K dispozícii je externý zastrihávač na formovanie bokombrád a zastrihávanie dlhších chĺpkov. Pohodlnejší by síce bol integrovaný zastrihávací nadstavec, ale to je len náš názor. Nechýbajú LED indikátory o stave nabitia, takže vás nezaskočí vybitá batéria strojčeka. Milo prekvapil ultratichý motorček s vysokými otáčkami, praktické cestovné puzdro a krytka holiaceho nadstavca, ktorá často nie je súčasťou balenia ani drahších modelov.

Skúsenosti so Sencor SMS 5013RD

Holiaci strojček Sencor SMS 5013RD poteší cenou i výkonom. Frézková trojitá hlava holí podľa spotrebiteľov celkom dobre, dizajn je pekný. Používanie je pohodlné, manipulácia jednoduchá, na jedno nabitie vydrží pomerne dlho. Chýba signalizácia vybitej batérie, vypínač je príliš citlivý, veľmi ľahko sa stroj vypne aj zapne, čo môže byť problém napr. pri prenášaní. Mínusom je aj nemožnosť holiť sa počas nabíjania.

Recenzie a skúsenosti s holiacim strojčekom Sencor SMS 5013RD
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s holiacim strojčekom Sencor SMS 5013RD na Mall
Zdroj: Mall.sk

Recenzie a skúsenosti s holiacim strojčekom Sencor SMS 5013RD na Alze
Zdroj: Alza.sk

Klady a Zápory

4D technológia
Praktické cestovné puzdro
Tichá prevádzka

Chýba rýchle nabíjanie
Chýba mokré holenie
Dlhé nabíjanie

Sencor SMS 5013RD vodoodolnosť

Sencor SMS 5013RD zastrihávač

Sencor SMS 5013RD puzdro

Sencor SMS 5013RD príslušenstvo

Sencor SMS 5013RD ovládanie

Holiaci strojček Sencor SMS 5013RD

Sencor SMS 5013RD balenie

Typ: frézkový ● Napájanie: akumulátorové ● Doba nabíjania: 2 hod. ● Rýchlonabíjanie: nie ● Doba prevádzky: 40 min. ● Počet holiacich hláv: 3 ● Hmotnosť: 0,15 kg ● Mokré holenie: nie ● Zastrihávač: áno


Testované produkty

Hodnotenie:
(81.4%)