Philips OneBlade Pro QP6520/20 holiaci strojček – recenzia

Holiaci strojček Philips OneBlade Pro QP6520/20 ponúka možnosť suchého i mokrého holenia. Obojstranná britva sa postará o hladké holenie bez podráždenia pokožky. Strojček disponuje hrebeňovým nadstavcom na zastrihávanie, dĺžka strihu sa dá regulovať od 0,4 až po 10 mm.

Publikované: 13.07.2021
Aktualizované: 11.01.2022
Obsah článku:

Philips OneBlade Pro QP6520/20

Planžetový holiaci strojček so zastrihávačom s možnosťou suchého i mokrého holenia, regulátorom dĺžky strihu od 0,4 až po 10 mm a LED displejom.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Páni, ktorí si radi doprajú hladké oholenie, po tomto produkte často siahnu, čo dokazuje aj vysoká predajnosť. Jeho výhodou je predovšetkým kvalita holenia bez podráždenia. Okrem toho ponúkne holiaci strojček možnosť suchého i mokrého holenia. Technológia OneBlade je vybavená obojstrannou britvou, kmit čepele je až 200-krát za sekundu, čo je dôvod, prečo je holenie do hladka také efektívne. Britva neholí úplne na krátko, aby nedošlo k podráždeniu pokožky, no oholenie je naozaj veľmi kvalitné. Problémom však môže byť príliš hustá brada. Holenie dlhšieho porastu je pre Philips OneBlade Pro trochu komplikovanejšie.

Philips OneBlade Pro QP6520/20 recenzia

Obojstranná britva

Hrebeňový nadstavec určený na zastrihávanie umožňuje otočným regulátorom nastaviť dĺžku strihu od 0,4 až po 10 mm. Nadstavec je veľmi presný, opäť však pozor, keď chcete skracovať príliš dlhú bradu. Tu môže výkon miestami chýbať. Obojstranná britva umožňuje používateľovi tvarovať tvar porastu. Bez problémov sa s otočnou hlavicou dostanete aj na ťažšie dostupné miesta na krku či na brade. Viacerí spotrebitelia používajú holiaci strojček na oblasť hrudníka. Čepeľ je veľmi odolná, no výrobca odporúča jej výmenu každé 4 mesiace. Náhradné britvy však nepatria medzi najlacnejšie.

Prekvapujúca výdrž

Poteší elegantný vzhľad a praktický podsvietený LED displej. Displej vás upozorní na nízky stav batérie, ktorej výdrž je ale milým prekvapením. Výrobca udáva údaj o dobe prevádzky zhruba 90 minút, v praxi sa pohybuje okolo 80 až 90 minút, čo je veľkou výhodou. Pri absolútnom vybití sa holiaci strojček nabije za približne hodinu. Súčasťou balenia je aj nabíjacia stanica, strojček nemá USB konektor. Je však vodotesný a veľmi odolný. Prenášať ho môžete v cestovnom puzdre.

Holiaci strojček Philips OneBlade Pro QP6520/20

Skúsenosti a recenzie

Holiaci strojček Philips OneBlade Pro QP6520/20 sa zo strany spotrebiteľov teší dobrým hodnoteniam. Páči sa im, že ide o model vhodný na suché aj mokré holenie s dlhou výdržou batérie a vodoodolnosťou.

Recenzie a skúsenosti s holiacim strojčekom Philips OneBlade Pro QP6520/20

Elektrický holiaci strojček Philips OneBlade Pro QP6520/20

Philips OneBlade Pro QP6520/20 holiaca hlava

Planžetový holiaci strojček Philips OneBlade Pro QP6520/20

Holiaci strojček Philips OneBlade Pro QP6520/20 recenzia

Philips OneBlade Pro QP6520/20 displej

Philips OneBlade Pro QP6520/20 balenie

Klady a Zápory

Dobré a hladké oholenie
Vodoodolnosť a výdrž batérie
Hrebeňový nadstavec

Vyššia hlučnosť
Horšie holenie dlhšieho porastu
Nemá nabíjací USB adaptér

Typ: planžetový (britvy) ● Napájanie: akumulátorové ● Doba nabíjania: 1 hod. ● Rýchlonabíjanie: nie ● Doba prevádzky: 90 min. ● Počet holiacich hláv: 1 ● Hmotnosť: - kg ● Mokré holenie: áno ● Zastrihávač: áno


Hodnotenie:
(79.2%)