Remington XR1570 holiaci strojček – recenzia

Publikované: 02.03.2021
Aktualizované: 06.05.2022
Obsah článku:

Remington XR1570

Model frézkového strojčeka s rýchlonabíjaním, funkciou Turbo, holením namokro a dobou prevádzky 60 minút.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Medzi zástupcami v našom porovnaní nesmie chýbať holiaci strojček Remington XR 1570. Ide o frézkový holiaci strojček s 3 rotujúcimi hlavami, ktorý je vhodný na suché i mokré holenie. Holenie hustejších a dlhších fúzov je tak šetrnejšie k pokožke. Frézky ComfortSpin sa otáčajú okolo vlastnej osi, vonkajšie čepele sa pohybujú proti smeru hodinových ručičiek, vnútorné zas v ich smere. Vďaka tomu vzniká menšie trenie pri holení a pokožka menej trpí.

V prevádzke až hodinu

Strojček nás milo prekvapil dobou prevádzky – 60 minút, čo je rovnako dlho ako v prípade strojčeka Philips S6620/11 PP. Li-Ion akumulátor sa však v tomto prípade nabíja o pol hodinu dlhšie. Ak vás náhodou zaskočí vybitá batéria, môžete využiť rýchlonabíjanie a o 5 minút sa pohodlne oholiť. O stave nabitia informuje LED indikátor.

Remington XR 1570 recenzia

Holenie vo viacerých dĺžkach

Remington XR 1570 umožňuje holenie vo viacerých dĺžkach – 1, 1,5, 2, 2,5, 3,4 a 5 mm. Neoholíte sa ním teda úplne dohladka, môžete si zato zvoliť dĺžku fúzov, aká vám vyhovuje. K dispozícii je aj externý zastrihávač na úpravu bokombrád. Potešilo nás puzdro na prenášanie holiaceho strojčeka, nabíjací stojan i funkcia turbo, ktorú využijete pri holení hustých chĺpkov.

Skúsenosti s Remington XR 1570

Hladké oholenie, rýchlonabíjanie, dlhá výdrž, ukazovateľ stavu batérie a bohaté príslušenstvo sú podľa používateľov najväčšími plusmi tohto modelu. Príjemne zaujal vzhľadom i tichým chodom. Nedá sa používať počas nabíjania, avšak vzhľadom na dlhú výdrž a možnosť rýchlonabíjania to nie je až také negatívum.

Recenzie a skúsenosti s holiacim strojčekom Remington XR 1570
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dlhá výdrž
Antimikrobiálny systém proti podráždeniu pokožky
Holenie vo viacerých dĺžkach

Negatíva

Prispôsobený na suché holenie
Chod iba na batériu

Typ: frézkový ● Napájanie: akumulátorové ● Doba nabíjania: 1,5 hod. ● Rýchlonabíjanie: áno ● Doba prevádzky: 60 min. ● Počet holiacich hláv: 3 ● Hmotnosť: 0,41 kg ● Mokré holenie: áno ● Zastrihávač: áno

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.2%)