Remington XR1570 holiaci strojček – recenzia

Publikované: 02.03.2021
Aktualizované: 06.05.2022
Obsah článku:

Remington XR1570

Model frézkového strojčeka s rýchlonabíjaním, funkciou Turbo, holením namokro a dobou prevádzky 60 minút.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Medzi zástupcami v našom porovnaní nesmie chýbať holiaci strojček Remington XR 1570. Ide o frézkový holiaci strojček s 3 rotujúcimi hlavami, ktorý je vhodný na suché i mokré holenie. Holenie hustejších a dlhších fúzov je tak šetrnejšie k pokožke. Frézky ComfortSpin sa otáčajú okolo vlastnej osi, vonkajšie čepele sa pohybujú proti smeru hodinových ručičiek, vnútorné zas v ich smere. Vďaka tomu vzniká menšie trenie pri holení a pokožka menej trpí.

V prevádzke až hodinu

Strojček nás milo prekvapil dobou prevádzky – 60 minút, čo je rovnako dlho ako v prípade strojčeka Philips S6620/11 PP. Li-Ion akumulátor sa však v tomto prípade nabíja o pol hodinu dlhšie. Ak vás náhodou zaskočí vybitá batéria, môžete využiť rýchlonabíjanie a o 5 minút sa pohodlne oholiť. O stave nabitia informuje LED indikátor.

Remington XR 1570 recenzia

Holenie vo viacerých dĺžkach

Remington XR 1570 umožňuje holenie vo viacerých dĺžkach – 1, 1,5, 2, 2,5, 3,4 a 5 mm. Neoholíte sa ním teda úplne dohladka, môžete si zato zvoliť dĺžku fúzov, aká vám vyhovuje. K dispozícii je aj externý zastrihávač na úpravu bokombrád. Potešilo nás puzdro na prenášanie holiaceho strojčeka, nabíjací stojan i funkcia turbo, ktorú využijete pri holení hustých chĺpkov.

Skúsenosti s Remington XR 1570

Hladké oholenie, rýchlonabíjanie, dlhá výdrž, ukazovateľ stavu batérie a bohaté príslušenstvo sú podľa používateľov najväčšími plusmi tohto modelu. Príjemne zaujal vzhľadom i tichým chodom. Nedá sa používať počas nabíjania, avšak vzhľadom na dlhú výdrž a možnosť rýchlonabíjania to nie je až také negatívum.

Recenzie a skúsenosti s holiacim strojčekom Remington XR 1570
Zdroj: Heureka.sk

Klady a Zápory

Dlhá výdrž
Antimikrobiálny systém proti podráždeniu pokožky
Holenie vo viacerých dĺžkach

Prispôsobený na suché holenie
Chod iba na batériu

Remington XR1570 zastrihávač

Remington XR1570 rozmery

Holiaci strojček Remington XR1570 recenzia

Holiaci strojček Remington XR1570

Remington XR1570 balenie

Typ: frézkový ● Napájanie: akumulátorové ● Doba nabíjania: 1,5 hod. ● Rýchlonabíjanie: áno ● Doba prevádzky: 60 min. ● Počet holiacich hláv: 3 ● Hmotnosť: 0,41 kg ● Mokré holenie: áno ● Zastrihávač: áno


Testované produkty

Hodnotenie:
(81.2%)