Tefal SW342D38 toustovač – recenzia

Svojimi parametrami nás o kvalite presvedčil aj obľúbený model multifunkčného toustovača Tefal SW342D38. V balení nájdete celkom tri typy nadstavcov, s ktorými si pripravíte toasty, vafle, panini a tiež syry či grilovanú zeleninu. Platne sú, samozrejme, vyrobené z nepriľnavého materiálu, vďaka ktorému sú ľahko umývateľné. Telo toustovača je vyrobené z odolnej nerezovej ocele, dotvorené plastovými prvkami, ktoré sú tepelne izolované. V zadnej časti nájdete praktické nožičky a úložný priestor na napájací kábel.

Publikované: 19.05.2023
Aktualizované: 19.05.2023
Obsah článku:

Tefal SW342D38

Multifunkčný toustovač, tvar toastov – trojuholníky, 3 vymeniteľné platne, príkon 700 W

Pozrieť najlepšiu ponuku

Do úzkeho okruhu favoritov sa dostal aj model Tefal SW342D38. Tento multifunkčný sendvičovač vám v priebehu niekoľkých minút dokáže pripraviť slané aj sladké raňajky. Za výhodu považujeme, že ide o toustovač 3 v 1, čiže o toustovač s vymeniteľnými platňami. Okrem klasického nadstavca na trojuholníkové toasty nájdete v balení formu na pečenie vaflí či špeciálnu podlhovastú grilovaciu platňu. Dokúpiť si môžete aj rôzne iné platne, na ktorých môžete piecť lievance, zapekať mäso či piecť malé koláčiky. Vzhľadom na vyššiu cenu by sme však očakávali viac vymeniteľných nadstavcov v balení.

Prepracovaná konštrukcia

Toustovač Tefal je vyrobený z odolnej a elegantne vyzerajúcej kombinácie brúsenej nerezovej ocele a čiernych plastov. Predná časť je tvorená tepelne izolovaným držadlom so sponou, zatiaľ čo v zadnej časti nájdete praktické nožičky, ktoré využijete pri skladovaní prístroja vo vertikálnej polohe. Nechýba ani úložný priestor na napájací kábel, ktorý sa vám tak nebude nikde pliesť a prekážať.

Tefal SW342D38 recenzia

Jednoduchá údržba 

Výhodou sendvičovača Tefal je jednoduchá údržba vymeniteľných platní. Tie sú vybavené nepriľnavým povrchom a navyše, môžete ich umývať aj v umývačke riadu. Plusový bod od nás získava za prepínač zapnutia a vypnutia, aby ste nemuseli zakaždým vyťahovať zariadenie zo zásuvky. Nechýba mu ani svetelný indikátor prevádzky.

Skúsenosti s Tefal SW342D38

Nahliadli sme aj do spotrebiteľských recenzií, v ktorých sú toustovaču Tefal adresované prevažne pozitívne recenzie. Zákazníci oceňujú možnosť výmeny platní a tiež možnosť dokúpenia ďalších platní.  Zariadenie je podľa slov spotrebiľov spoľahlivé, prepracované a viacúčelové. Jednoducho sa používa, rýchlo sa čistí a má pekný, elegantný dizajn. Ak vás od kúpy odrádza jeho vyššia cena, podobné parametre ponúka lacnejší model Sencor SSM 9940, ktorý má dokonca v balení až 4 vymeniteľné platne. Na záver môžeme dodať, že výrobky značky Tefal sú naozaj vysoko kvalitné a svedčí o tom aj garancia opraviteľnosti po dobu 15 rokov.

Recenzie a skúsenosti s toustovačom Tefal SW342D38
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vymeniteľné platne
Vypínač
Dizajnové prevedenie

Negatíva

Vyššia cena

Typ: multifunkčný ● Tvar toastov: trojuholníky ● Počet vymeniteľných platní: 3 ● Príkon: 700 W ● Materiál: nepriľnavá povrchová úprava

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81%)