Breville VST074 toustovač – recenzia

Medzi porovnávané modely toustovačov sa dostal aj model Breville VST074. Jeho lesklé biele prevedenie spolu s povrchom z nehrdzavejúcej ocele nemusí zaujať každého. Na druhej strane biela plastová rukoväť a okraje spotrebiča sú dostatočne tepelne izolované.

Publikované: 19.05.2023
Aktualizované: 19.05.2023
Obsah článku:

Breville VST074

Klasický toustovač, tvar toastov – trojuholníky, 1 vymeniteľné platne, príkon 850 W

Pozrieť najlepšiu ponuku

Toustovač s keramickým povrchom

Ide o klasický toustovač, ktorý obsahuje len jeden pár vyberateľných platní. Tie sa vyznačujú extra hĺbkou, ktorá umožní vložiť viac náplne do toastu. Kedže máte k dispozícii len jednu platňu, so zariadením si pripravíte len klasické toasty. Oceňujeme, že sú aspoň vyberateľné. Presne táto vlastnosť chýba napríklad modelu Rohnson R-2755. Ak by ste mali záujem o toustovač s viacerými platňami, v ešte lepšej cene sa pohybuje model Sencor SSM 9940. Výhrevné dosky sú pokryté jedinečným povlakom DuraCeramic. Tento špeciálny keramický povrch prenáša teplo rýchlejšie a efektívnejšie než bežné nepriľnavé povlaky, takže skracuje dobu prípravy až o 20 %. Povlak je tiež odolný proti poškriabaniu a trvanlivejší než bežné nepriľnavé povrchy. Povlak DuraCeramic, samozrejme, neobsahuje žiadne škodlivé látky ako PTFE alebo PFOA, takže je úplne bezpečný.

Breville VST074 recenzia

Praktická údržba a skladovanie

Výhodou sendvičovača Breville High Gloss je ľahké čistenie a údržba. Keďže sú platničky ľahko odnímateľné, sú i jednoducho umývateľné. Praktický je i pri skladovaní, môžete ho uložiť aj v zvislej polohe. Takto vám bude v kuchyni šetriť miesto. Rušivý kábel je možné skryť do praktického úložného priestoru. Čo sa týka prevádzky, tá je jednoduchá ako v prípade ostatných modelov. O stave nahriatia vás budú informovať farebné diódy.

Skúsenosti s Breville VST074

Motiváciou pre otestovanie modelu Breville VST074 nám boli najmä pozitívne spotrebiteľské recenzie. Užívatelia oceňujú najmä pevnú konštrukciu a veľkosť platničky. Vďaka tomu, že sú platničky väčšie, sa do nich lepšie zmestia veľké toasty a rovnomerne sa upečú. Výhodou sú aj vyberateľné platne s keramickým povrchom, ktoré sa ľahko čistia. Napriek tomu, že spotrebitelia neuvádzajú žiadne mínusy, my by sme toustovaču vytkli, že disponuje len jedným párom platní.

Recenzie a skúsenosti s toustovačom Breville VST074
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s toustovačom Breville VST074
Zdroj: Alza.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Pozitívne hodnotenia
Vyberateľné platne
Jednoduché čistenie

Negatíva

V balení chýbajú náhradné platne

Typ: klasický ● Tvar toastov: trojuholníky ● Počet vymeniteľných platní: 1 ● Príkon: 850 W ● Materiál: keramický povrch

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(82.4%)