Sencor SSM 9940 toustovač – recenzia

Kvalitný toustovač Sencor SSM 9940 disponuje štvoricou vymeniteľných dosiek, vďaka ktorým si môžete pripraviť okrem chutných toastov aj panini, grilované mäso či vafle. Dosky majú nepriľnavú povrchovú úpravu, preto sa navyše rýchlo čistia. Spotrebič je vybavený tepelnou poistkou, má tepelne izolovanú rukoväť aj celé telo. Nechýba ani praktický svetelný indikátor, ktorý vás bude spoľahlivo informovať o prevádzke a nahriatí.

Publikované: 19.05.2023
Aktualizované: 19.05.2023
Obsah článku:

Sencor SSM 9940

Multifunkčný toustovač, tvar toastov – trojuholníky a štvorce, 4 vymeniteľné platne, príkon 900 W

Pozrieť najlepšiu ponuku

Máte chuť na domáce vafle, panini, bagetu či toasty? S pomocou multifunkčného toustovača Sencor SSM 9940 si to môžete pripraviť všetko a navyše kedykoľvek. Spotrebič disponuje štvoricou vymeniteľných dosiek na pečenie nielen spomínaného druhu pečiva. Oceňujeme nepriľnavé povrchové prevedenie platní, ktoré sa jednoducho a rýchlo čistia.

Krátky čas pečenia

Sendvičovač Sencor ponúka menovitý výkon 900 W, vďaka ktorému máte vašu pochúťku hotovú maximálne do troch minút. Prípravou vás bude sprevádzať svetelný indikátor prevádzky. Ak sa rozsvieti červená, znamená to, že zariadenie pracuje. Zelená zas znázorňuje nahriatie prístroja. O nastavenie teploty sa starať nemusíte, prebieha úplne automaticky.

Sencor SSM 9940 recenzia

Jednoduchá manipulácia aj údržba

Aj keď to tak na prvý pohľad možno nevyzerá, príprava toastov je veľmi rýchla a jednoduchá. Výrobcovia sa snažili používanie zjednodušiť čo najviac. Vo všeobecnosti sú lepšou voľbou toustovače 4 v 1 s vymeniteľnými platňami. Výhoda nie je len vo variovaní jedál, ale taktiež v čistení. Platňu po vychladnutí jednoducho zo zariadenia vyberiete a rýchlo umyjete pod tečúcou vodou alebo aj v umývačke riadu. Navyše, ako je známe, nepriľnavý povrch nedovoľuje pripáliť vložené jedlo ani zvšky potravín. Odporúčame vám však z hygienických dôvodov platne umývať po každom použití. Plusom je aj detail v podobe závesného očka na uloženie kábla.

Množstvo chutných jedál

Najväčšou prednosťou toustovača Sencor sú až 4 platne, ktoré využijete na prípravu nielen pečiva. Ak chcete pripraviť klasické toasty, nachystajte si chlieb a obľúbené suroviny, a zvoľte platňu s trojuholníkmi. Na zapekanie chleba môžete použiť aj štvorcovú platňu a dočkáte sa amerických toastov. Platňa s dlhými pásikmi vám poslúži na zapekanie bagety, panini, syra, mäsa, ale aj zeleniny. Milovníkov sladkých jedál poteší platňa so štvorčekmi, ktorá sa používa na prípravu vaflí. Ak budete chcieť jedla pozmeniť, použite vždy iné suroviny alebo si nájdite konkrétne recepty.

Multifunkčný toustovač Sencor SSM 9940

Skúsenosti so Sencor SSM 9940

O kvalite a výkonnosti toustovača Sencor nás okrem parametrov presvedčili i pozitívne spotrebiteľské recenzie. V nich sú často spomenuté hlavne vymeniteľné platne. Výhodou je tiež dostatočná veľkosť, rýchle nahrievanie a jednoduchá údržba. Čo sa týka mínusov, žiadne výrazné sme pri tomto modeli nenašli.

Recenzie a skúsenosti s toustovačom Sencor SSM 9940
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s toustovačom Sencor SSM 9940
Zdroj: Alza.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Cena/kvalita
Vymeniteľné platne
Spoľahlivý chod

Negatíva

Žiadne výrazné

Typ: multifunkčný ● Tvar toastov: trojuholníky, štvorce ● Počet vymeniteľných platní: 4 ● Príkon: 900 W ● Materiál: nepriľnavá povrchová úprava

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(82.2%)