Tefal SW854D16 toustovač – recenzia

Model Tefal SW 854 D 16 je vyšší rad toustovača Tefal SW342D38. Multifunkčný toustovač Tefal Snack Collection SW854D16 má oku lahodiaci elegantný dizajn, ktorý zapadne do akejkoľvek modernej kuchyne. Strieborno-čierna kombinácia je teraz na spotrebičoch veľmi populárna. Nerezové telo toustovača je doplnené plastovou, tepelne izolovanou rukoväťou, ktorá je použitá aj po bokoch, aby sa predišlo popáleniu.

Publikované: 19.05.2023
Aktualizované: 19.05.2023
Obsah článku:

Tefal SW854D16

Multifunkčný toustovač, tvar toastov – štvorce, 4 vymeniteľné platne, príkon 700 W

Pozrieť najlepšiu ponuku

Vymeniteľné platne

Výhodou, ktorú my naozaj oceňujeme pri každom toustovači, sú vymeniteľné platne. Tefal vybavil tohto pomocníka do kuchyne štyrmi vymeniteľnými platničkami v balení. Tie navyše môžete ľahko vybrať a vyčistiť pod tečúcou vodou alebo v umývačke. Sú vyrobené z pevnej nerezovej ocele a ani časom na nich nebudú viditeľné stopy umývania, pečenia či vysokých teplôt.

Tefal SW854D16 recenzia

Praktické úložné boxy

Extra príslušenstvom sú praktické boxy, v ktorých môžete platne skladovať. S pribalenými platňami si môžete pripraviť štvorcové, tzv. americké toasty, panini, vafle či jednohubky. Pokiaľ by ste chceli svoje kulinárske výtvory obohatiť, z Tefal kolekcie si môžete dokúpiť množstvo ďalších dosiek. Na trhu nájdete celkom 12 rôznych platní, s ktorými si pripravíte donuty, lievance, vafle rôznych tvarov atď. Vzhľadom na vyššiu cenu toustovača by sme ocenili v balení aj viac platní.

Jednoduché používanie

Zariadenie ponúka výkon 700 W, vďaka ktorému budete mať jedlo na stole za pár minút. Manipulácia a údržba toustovača je veľmi jednoduchá. Do chodu ho privediete len zapojením do elektrickej siete alebo stlačením vypínača. O stave nahriatia vás bude informovať svetelná signalizácia. Po skončení pečenia odporúčame platne vybrať a po každom použití umyť.

Toustovač Tefal SW854D16

Skúsenosti s Tefal SW854D16

Napriek vyššej cene je toustovač Tefal SW854D16 u spotrebiteľov veľmi obľúbený. Ako plusy uvádzajú meniteľné formy, bezproblémové čistenie, ľahkú údržbu i používanie. Ide o veľmi kvalitný produkt, na ktorý máte ešte aj 15 rokov záruku. Plusom je vypínač, vďaka ktorému si môžete nechať zariadenie stále na linke a v zásuvke. Milým prekvapením v porovnaní s ostatnými modelmi sú praktické úložné boxy. Oceňujeme možnosť dokúpenia ďalších platní, no nevýhodou je, že sú cenovo drahšie. Ocenili by sme, keby bol počet platní v balení vyšší.

Recenzie a skúsenosti s toustovačom Tefal SW854D16
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s toustovačom Tefal SW854D16
Zdroj: Mall.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalitné prevedenie
Vymeniteľné platne
Boxy na platne

Negatíva

Cena
Cena nových platní

Typ: multifunkčný ● Tvar toastov: štvorce ● Počet vymeniteľných platní: 4 ● Príkon: 700 W ● Materiál: nepriľnavá povrchová úprava

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.4%)