Chladničky

Chladnička je jedným z najväčších domácich spotrebičov, ktorý je v prevádzke permanentne a stará sa o to, aby potraviny vydržali čo najdlhšie čerstvé. Investovať do kvalitnej chladničky s mrazničkou sa naozaj vyplatí. Naši odborníci venovali prieskumu trhu a porovnávaniu jednotlivých modelov množstvo času, aby vybrali tie najlepšie chladničky. Nezabudli ani na výsledky odborných testov a názory spotrebiteľov. V našich odporúčaniach nájdete voľne stojace i vstavané chladničky s mrazničkou dole i hore, malé chladničky na chatu alebo presklené chladničky na víno.

Kombinované chladničky

Najpredávanejšie kombinované chladničky (voľne stojace ) 2024 + recenzie

V našom spotrebiteľskom teste získala najlepšie hodnotenie voľne stojaca chladnička LG GBP31SWLZN s veľkým objemom chladiacej časti a funkciou automatického odmrazovania.
Americké chladničky

Najlepšie americké chladničky 2024 + recenzie

Prečo si americkú chladničku kúpiť a ktorá je tá najlepšia? Odpovede nielen na tieto otázky nájdete v našom porovnávacom teste, ktoré víťazom sa stala Samsung RS67A8811B1.
Retro chladničky

Najlepšie retro chladničky 2024 + recenzie

Viac ako 70 hodín sme analyzovali trh a našli tie najlepšie retro chladničky pre vašu domácnosť. Víťazom sa stala retro chladnička s mrazničkou Amica VD 1442 AM.
Chladničky Samsung

Chladničky Samsung – recenzie, ceny, porovnania

Takmer 60 hodín sme analyzovali ponuku výrobcu Samsung a vybrali víťaza – kombinovaná chladnička Samsung RB38C7B6D22 má objem chladničky až 276 litrov a skvelý mraziaci výkon. 
Chladničky Gorenje

Chladničky Gorenje – recenzie, porovnanie, ceny

Víťazom porovnávacieho testu sa stala chladnička Gorenje NRC620CSXL4. Chladnička je úsporná, má beznámrazovú technológiu a vnútorný objem chladničky je až 255 litrov.
Autochladničky

Najlepšie autochladničky 2024 + recenzie

Do porovnávacieho testu sme vybrali tie najlepšie autochladničky a porovnali nielen technické parametre. O svojich kvalitách presvedčila prenosná autochladnička G21 C&W.

Testované produkty