Campingaz Icetime Plus autochladnička – recenzia

Riešením pre nenáročných je klasický chladiaci box bez aktívneho chladenia. Objem vnútorného priestoru je 30 litrov, čo je dostatok miesta pre viac nápojov i potraviny. Dodávaná nie je autochladnička so žiadnou chladiacou vložkou, no s ňou sa doba udržania chladu môže dostať na úroveň 25 až 27 hodín. Konštrukcia je pomere dobre izolovaná až na veko bez poriadneho tesnenia.

Publikované: 07.02.2022
Aktualizované: 16.05.2022
Obsah článku:

Campingaz Icetime Plus

Chladiaci box s objemom 30 l, obsah udrží v chlade po dobu 25 až 27 hodín

Pozrieť najlepšiu ponuku

V prípade tohto modelu nejde o spotrebič ako taký, autochladnička Campingaz Icetime Plus je totiž len jednoduchým chladiacim boxom bez zdroja chladenia. Na chladenie môžete použiť chladiace vložky – dosky, tzv. Freeze Packy alebo vrecká s ľadom. Objem je až 30 litrov.

Len pre nenáročných

Tento chladiaci box je určený pre menej náročných spotrebiteľov, napríklad na pikniky alebo jednodňové výlety v horúcom počasí. Chladiaci box je vyplnené kvalitnou PU - polyuretánovou izoláciou, ktorá sa stará o udržiavanie chladu vo vnútri. Vnútorný povrch s antimikrobiálnou úpravou dobre odoláva pachom i plesniam. Slabinou je horšie izolované vyklápacie veko s Click Lock systémom. Chladnička do auta má veľmi kompaktné rozmery a pritom dostatočný objem až 30 litrov.

Campingaz Icetime Plus recenzia

Výrobca uvádza, že s chladiacimi vložkami Freeze Pack (nie sú dodávané spolu s autochladničkou) dokáže udržať obsah v chlade po dobu 25 až 27 hodín. Výrobca však už neuvádza, pri akej okolitej teplote bol tento výsledok nameraný. Stále však nejde o aktívne chladenie, čo je potrebné brať do úvahy.

Skúsenosti s Campingaz Icetime Plus

Značka Campingaz v tomto segmente rozhodne patrí k tým najlepším. Napriek tomu, že ide len o obyčajný chladiaci box, vďaka kvalitným materiálom splní svoj účel viac ako dostatočne. Izolácia je veľmi kvalitná, napriek slabšie odizolovanému veku. Autochladnička Campingaz ponúka aj dostatočný objem až 30 litrov. Chladiace dosky Freeze Pack nie sú súčasťou balenia, no určite odporúčame si ich zakúpiť. Chladenie je tak trvácnejšie. Spotrebitelia si veľmi pochvaľujú aj odklápacie veko, nízku hmotnosť (2,89 kg) a spomínaný veľký objem. Pri hodnotení praktickosti v pomere k cene je tento chladiaci box veľmi rozumnou investíciou.

Recenzie a skúsenosti s autochladničkou Campingaz Icetime Plus
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s autochladničkou Campingaz Icetime Plus Lidl
Zdroj: Lidl.sk

Klady a Zápory

Kvalitné a odolné materiály
Dobré izolovanie chladu
Objem

Slabšia izolácia veka

Campingaz Icetime Plus veľkosť

Autochladnička Campingaz Icetime Plus recenzia

Autochladnička Campingaz Icetime Plus

Typ: chladiaci box ● Objem: 30 l ● Chladiaci výkon: - °C ● Napájanie: - ● Rozmery: 46 x 39 x 27,5 cm (VxŠxH)


Testované produkty

Hodnotenie:
(81.8%)