Ariete Vintage multifunkčný hrniec – recenzia

Retro multifunkčný hrniec Ariete Vintage s objemom nádoby 1,8 litra ponúka na výber 5 prednastavených programov. Príkon 650 W je vzhľadom na veľkosť nádoby dostačujúci. Misa je vyberateľná, dá sa používať v rúre. Spotrebič nemá displej ani časovač, ovláda sa otočným regulátorom.

Publikované: 20.10.2021
Aktualizované: 11.01.2022
Obsah článku:

Ariete Vintage

Príkon 650 W, objem 1,8 litra, 5 prednastavených programov, bez možnosti regulácie teploty a časovača

Pozrieť najlepšiu ponuku

Pre milovníkov dobového dizajnu bude multifunkčný hrniec Ariete Vintage veľmi zaujímavou estetickou možnosťou výberu. Ide o jednoduchý multifunkčný hrniec s objemom nádoby 1,8 litra. V prípade, že v hrnci chcete pripravovať polievku, zmestia sa doň 3 litre.

Ariete Vintage recenzia

Vyberateľná misa

Nádoba má nepriľnavý povrch a ľahko sa udržiava. Je vhodné ju umývať pod tečúcou vodou, nie v umývačke riadu. V prípade, že niektorý z pokrmov chcete dokončiť v rúre, misa je vyberateľná. Príkon výhrevného telesa 650 W je pre daný objem optimálnou možnosťou. Elektrický hrniec je vhodný aj na pomalé varenie. Pri ovládaní sa však budete musieť zaobísť bez displeja či časovača. Hlavnými ovládacím prvkom je otočný regulátor, ktorého otočením určíte, ktorý program chcete aktivovať. Teplotu nemožno regulovať.

Slabšia programová ponuka

5 programov prípravy pokrmov nie je veľa, no to podstatné multifunkčný hrniec zvládne. Z programovej ponuky môžete využiť pečenie, varenie v pare, pomalé varenie, ryžovar a výrobca medzi programy zaradil aj funkciu udržiavania teploty. Prístroj vás na aktívny čas prípravy upozorňuje len svetelnou signalizáciou. Prívodný kábel má 120 cm.

Multifunkčný hrniec Ariete Vintage

Príslušenstvo, ktoré zaujme

Spotrebiteľom sa páči kvalita spracovania. Kombinácia plastu a kovu pôsobí veľmi esteticky a pre daný retro či vintage štýl ide naozaj o perfektný dizajnový prvok, no zároveň ide stále o praktického pomocníka v kuchyni. Pokrievka hrnca je presklená takže vidíte všetko, čo sa v hrnci odohráva. Výrobca dodáva k multifunkčnému hrncu odmerku, kôš na varenie v pare, držiak veka a lyžicu na ryžu. Praktický pomocník určite zaujme aj cenou, no určený je primárne pre tie domácnosti, ktoré sú zariadené vo vintage štýle.

Ariete Vintage príslušenstvo

Multifunkčný hrniec Ariete Vintage recenzia

Klady a Zápory

Nápaditý dizajn
Jednoduché ovládanie

Menší objem
Bez displeja
Bez regulácie teploty

Objem nádoby: 1,8 litra ● Príkon: 650 W ● Počet programov: 5 ● Displej: nie ● Časovač: nie ● Funkcia udržiavania tepla: áno ● Hmotnosť: 3,6 kg


Testované produkty

Hodnotenie:
(80.8%)