Delimano Optimo multifunkčný hrniec – recenzia

Multifunkčný hrniec Delimano Optimo s objemom nádoby 5 litrov pracuje s príkonom 1 023 W. Na výber ponúka 6 prednastavených programov, umožňuje dusiť, vyprážať, naparovať i variť. Nechýba časovač ani funkcia udržiavania tepla. Výkon je regulovateľný, vďaka čomu je príprava pokrmov rýchla ajednoduchá.

Publikované: 20.10.2021
Aktualizované: 15.04.2022
Obsah článku:

Delimano Optimo

Príkon 1 023 W, objem 5 litrov, 6 prednastavených programov, regulovateľný výkon

Pozrieť najlepšiu ponuku

V našom výbere je aj ďalší, väčší, multifunkčný hrniec Delimano Optimo, ktorý disponuje väčším objemom nádoby, konkrétne až 5 litrov. To je dostatočne veľký objem aj pre 4-člennú rodinu. Ak nemáte potrebu mať taký veľký elektrický hrniec, potom vaše nároky splní s určitosťou Multifunkčný hrniec Delimano Prime, ktorý však má aj menej funkcií a nádoba má 2 litre. Väčší model na ovládacom paneli ponúka 6 prednastavených režimov prípravy pokrmov. Základné funkcie sú dusenie, vyprážanie, naparovanie, príprava ryže, príprava kaše alebo jogurt.

Poteší manuálny program

Vďaka regulovateľnému výkonu pripravíte pokrm rýchlo a jednoducho. Multivarič Delimano ušetrí váš čas aj energiu. Množstvo receptov pripravíte pár jednoduchými úkonmi a nemusíte stáť celé hodiny pri sporáku. Navyše zašpiníte jednu nádobu. Tá je vyberateľná a vďaka nepriľnavému povrchu vás ušetrí od čistenia pripálenín. Nie je však vhodná do umývačky riadu, oplachujte ju pod tečúcou vodou. Pripravovať môžete ryby na pare, dusenú ryžu alebo polievky či naparenú zeleninu. Ovládanie je maximálne jednoduché za pomoci tlačidiel s ikonami. Okrem klasických programov si môžete nastaviť aj manuálny program, kde nastavíte čas a teplotu.

Delimano Optimo recenzia

Odložený štart aj udržiavanie tepla

Po dokončení môžete aktivovať napríklad funkciu udržiavania tepla, pokrm tak vydrží dlhšie teplý. Ak chcete začať variť ešte skôr ako prídete domov, ingrediencie nachystajte do hrnca a nastavte odložený štart až v 24-hodinovom intervale. Spotrebiteľom najviac vyhovuje väčší objem nádoby a možnosť pripravovať pokrmy vo väčšom množstve. Tradične Delimano dodáva k tomuto modelu odmerku, naparovací košík, lyžicu na ryžu a na polievku. Pre bezpečnosť má multifunkčný hrniec integrovanú poistku proti prehriatiu. Nerezové telo pôsobí veľmi robustne. Dizajnom možno nezaujme tak ako iné konkurenčné modely, no kvalitou spracovania určite nesklame. Veko nádoby nie je priehľadné.

Skúsenosti s Delimano Optimo

Chýbajúci receptár je asi jediné mínus tohto výrobku. Spotrebiteľom sa pozdáva objem, kvalita prístroja i možnosť variť, naparovať, vyprážať a dusiť pokrmy. Multivarič je výkonný, plusom je aj 24-hodinový časovač.

Recenzie a skúsenosti s multifunkčným hrncom Delimano Optimo

Multifunkčný hrniec Delimano Optimo

Delimano Optimo funkcia naparovania

Delimano Optimo ovládanie

Delimano Optimo príslušenstvo

Multivarič Delimano Optimo recenzia

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Veľký objem
Kvalitné spracovanie
Jednoduchá údržba

Negatíva

Veko nádoby nie je priehľadné
Dizajnové prevedenie

Objem nádoby: 5 litrov ● Príkon: 1 023 W ● Počet programov: 6 ● Displej: áno ● Časovač: áno ● Funkcia udržiavania tepla: áno ● Hmotnosť: 4,1 kg


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(80.8%)