Delimano Air Fryer Pro teplovzdušná fritéza – recenzia

Pre tých, ktorí chcú na vlastnej koži pocítiť rozdiel medzi tradičným fritovaním a zdravšou alternatívou za čo najnižšiu cenu bez vážnejších nedostatkov, je tu práve Delimano Air Fryer Pro. Plne dostačujúci výkon, robustná konštrukcia z matného plastu a jednoduchá obsluha vás určite presvedčia o skvelom pomere ceny a výkonu.

Publikované: 08.04.2021
Aktualizované: 19.04.2022
Obsah článku:

Delimano Air Fryer Pro

Objem 3,5 litra, príkon 1 400 W, regulácia teploty (od 80 °C do 200 °C) a nastavenie času (maximálne na 60 minút).

Pozrieť najlepšiu ponuku

Ak hľadáte čo lacnejšiu vstupenku do sveta fritovania bez oleja a nepotrpíte si na vychytávky ako dotykový displej či prednastavené programy, riešením pre vás môže byť napríklad cenovo dostupná fritéza Delimano Air Fryer Pro.

Kompaktný model

Kapacitne ide o menšiu fritézu, v ktorej možno nepripravíte naraz obed pre štvorčlennú rodinu, no ak plánujete variť pre menšiu domácnosťkompaktnejší košík fritézy s objemom 3,5 litra budete skôr považovať za výhodu. Nemusíte sa báť žiadnych výrazných kompromisov týkajúcich sa použitých materiálov – konštrukcia fritézy pozostáva z matného plastu, ktorý pomerne efektívne zakrýva prípadné škrabance a nečistoty.

Delimano Air Fryer Pro recenzia

Všetky vymeniteľné súčasti môžete pokojne umývať v umývačke riadu. O zamedzenie pripálenia sa následne stará nepriľnavý povrch nádobky, ako aj plastová vrstva konštrukcie, ktorá zamedzuje prehrievaniu rukoväte a celého tela fritézy.

Regulácia teploty od 80 do 200 °C

Príkon 1 400 W síce nie je úplná špička, no ak ste doteraz nevlastnili drahšiu a výkonnejšiu teplovzdušnú fritézu, bude vám bez problémov postačovať. O ovládanie sa stará dvojica otočných prepínačov, ktoré slúžia na reguláciu teploty (od 80 °C do 200 °C) a nastavenie času (maximálne na 60 minút).

Teplovzdušná fritéza Delimano Air Fryer Pro recenzia

V balení sa, bohužiaľ, nenachádza bonusový obsah vo forme zbierky receptov alebo dodatočného príslušenstva. Na druhú stranu vám Delimano ako etablovaný výrobca na slovenskom trhu ponúka množstvo dodatočného príslušenstva na dokúpenie.

Skúsenosti s Delimano Air Fryer Pro

Rýchla a zdravšia príprava pokrmov je devízou väčšiny teplovzdušných fritéz. Používatelia ju oceňujú aj na modeli Delimano Air Fryer Pro. Oceňujú tiež dizajn a možnosť vybrať si z viacerých farebných prevedení. Plusom je jednoduchá obsluha, viacrým spotrebiteľom chýbali recepty.

Recenzie a skúsenosti s fritézou Delimano Air Fryer Pro

Teplovzdušná fritéza Delimano Air Fryer Pro

Delimano Air Fryer Pro ovládanie

Delimano Air Fryer Pro farebné prevedenia

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Výhodná cena
Odolná konštrukcia
Jednoduchá obsluha

Negatíva

Absencia prednastavených programov
Nižší výkon
Príslušenstvo za poplatok

Príkon fritézy: 1 400 W ● Objem nádoby: 3,5 l ● Konštrukcia: polykarbonát ● Počet programov: bez vstavaných programov ● Ovládanie: otočné prepínače ● Hmotnosť: 4,4 kg ● Rozmery: 260 mm x 306 mm x 305 mm


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(72.8%)