Delimano Air Fryer Pro recenzia teplovzdušnej fritézy

Pre tých, ktorí chcú na vlastnej koži pocítiť rozdiel medzi tradičným fritovaním a zdravšou alternatívou za čo najnižšiu cenu bez vážnejších nedostatkov, je tu práve Delimano Air Fryer Pro. Plne dostačujúci výkon, robustná konštrukcia z matného plastu a jednoduchá obsluha vás určite presvedčia o skvelom pomere ceny a výkonu.

Publikované: 08.04.2021
Aktualizované: 17.06.2021

Delimano Air Fryer Pro

Objem 3,5 litra, príkon 1 400 W, regulácia teploty (od 80 °C do 200 °C) a nastavenie času (maximálne na 60 minút).

Pozrieť najlepšiu ponuku

Ak hľadáte čo lacnejšiu vstupenku do sveta fritovania bez oleja a nepotrpíte si na vychytávky ako dotykový displej či prednastavené programy, riešením pre vás môže byť napríklad cenovo dostupná fritéza Delimano Air Fryer Pro.

Kapacitne ide o menšiu fritézu, v ktorej možno nepripravíte naraz obed pre štvorčlennú rodinu, no ak plánujete variť pre menšiu domácnosť, kompaktnejší košík fritézy s objemom 3,5 litra budete skôr považovať za výhodu. Nemusíte sa báť žiadnych výrazných kompromisov týkajúcich sa použitých materiálov – konštrukcia fritézy pozostáva z matného plastu, ktorý pomerne efektívne zakrýva prípadné škrabance a nečistoty.

Všetky vymeniteľné súčasti môžete pokojne umývať v umývačke riadu. O zamedzenie pripálenia sa následne stará nepriľnavý povrch nádobky, ako aj plastová vrstva konštrukcie, ktorá zamedzuje prehrievaniu rukoväte a celého tela fritézy.

Príkon 1 400 W síce nie je úplná špička, no ak ste doteraz nevlastnili drahšiu a výkonnejšiu teplovzdušnú fritézu, bude vám bez problémov postačovať. O ovládanie sa stará dvojica otočných prepínačov, ktoré slúžia na reguláciu teploty (od 80 °C do 200 °C) a nastavenie času (maximálne na 60 minút). O niečo drahšia Tesla AirCook Q30 už napríklad ponúka aj komfortnejšie ovládanie prostredníctvom LCD displeja, no funkčne v konečnom dôsledku o nič neprichádzate.

V balení sa, bohužiaľ, nenachádza bonusový obsah vo forme zbierky receptov alebo dodatočného príslušenstva. Na druhú stranu vám Delimano ako etablovaný výrobca na slovenskom trhu ponúka množstvo dodatočného príslušenstva na dokúpenie.

Delimano Air Fryer Pro recenzia

Teplovzdušná fritéza Delimano Air Fryer Pro

Teplovzdušná fritéza Delimano Air Fryer Pro recenzia

Delimano Air Fryer Pro ovládanie

Delimano Air Fryer Pro farebné prevedenia

Klady a Zápory

Výhodná cena
Odolná konštrukcia
Jednoduchá obsluha

Absencia prednastavených programov
Nižší výkon
Príslušenstvo za poplatok

Príkon fritézy: 1 400 W ● Objem nádoby: 3,5 l ● Konštrukcia: polykarbonát ● Počet programov: bez vstavaných programov ● Ovládanie: otočné prepínače ● Hmotnosť: 4,4 kg ● Rozmery: 260 mm x 306 mm x 305 mm


Najlepšie teplovzdušné fritézy 2021 + recenzie

Hodnotené parametre Ako je už pri našich recenziách zvykom, aj v tomto prípade sme sa v redakcii snažili zjednodušiť a sprehľadniť výber vašej novej teplovzdušnej fritézy. Ten teda priamo závisí od niekoľkých kľúčových parametrov , pri ktorých by ste mali spozornieť. Okrem technických parametrov , ktoré charakterizujú vhodnosť a kvalitu teplovzdušných fritéz, neradno zabúdať ani na... Prečítať článok

Hodnotenie:
(77.8%)