DeLonghi ECAM 650.85.MS automatický kávovar – recenzia

Automatický kávovar modelového radu PrimaDonna je síce trochu drahší, ale pripraví kvalitnú káva a bohatú mliečnu penu. Individuálne nastavovať sa dá množstvo vody, mlieka aj intenzita kávy. Ovládanie uľahčuje dotykový displej a prehľadná ponuka nápojov. Ovládanie je možné aj cez mobilnú aplikáciu Coffee Link.

Publikované: 10.09.2021
Aktualizované: 20.09.2023
Obsah článku:

DeLonghi ECAM 650.85.MS

Plnoautomatický kávovar PrimaDonna s automatickým systémom napeňovania mlieka a nastavením množstva kávy a vody, s 2 l zásobníkom na vodu, 400 g zásobníkom na kávu, 600 ml zásobníkom na mlieko, príkonom 1 450 W, umožňuje priraviť 2 šálky naraz

Pozrieť najlepšiu ponuku

Vrcholom ponuky výrobcu sú automatické kávovary DeLonghi PrimaDonna. Model DeLonghi ECA 650.85.MS ponúka spotrebiteľovi maximálny komfort, jednoduché ovládanie, minimálnu údržbu a najvyššiu kvalitu pripravovaných nápojov. Ide o model s tlakom čerpadla 19 barov a príkonom 1 450 W. Kávovar už na prvý pohľad zaujme prémiovým vzhľadom a dokazuje to i kvalitou spracovania. Na čelnej strane „udrie“ do očí dotykový displej (4,3 palca), kde máte prehľadné ovládacie prvky, jednotlivé nastavenia a takisto celé nápojové menu.

Nastavenie hrúbky mletia, množstva vody aj kávy

Zároveň si každý parameter môžete individuálne nastavovať – množstvo vodymlieka či intenzita kávy. Oceľový mlynček s 13 stupňami hrubosti mletia zabezpečí rýchlo zomletú kávu s čerstvou arómou. Zásobník má objem až 400 g. Kávovar disponuje automatickým čistením i odvápňovaním, stačí len naliať špeciálny odvápňovací prípravok. V pohodlí domova si môžete vychutnať rôzny druhy nápojov, vrátane ľadovej kávy, čaju (4 druhy) alebo horúcej čokolády. Pre každý nápoj je stanovený optimálny pomer mlieka, vody a kávy. O penu sa postará automatický systém penenia mlieka LatteCrema. Tým disponuje aj lacnejší automatický kávovar DeLonghi ECAM 370.95.T, z modelového radu Dinamica.

DeLonghi ECAM 650.85.MS recenzia

Smart kávovar

Ovládanie je možné aj cez mobilnú aplikáciu Coffee Link. Stačí ak sa pripojíte ku kávovaru cez Bluetooth rozhranie. Do pamäte kávovaru či v aplikácii si môžete uložiť vami zvolené nápoje pripravované podľa vlastných požiadaviek. Oceňujeme aj jednoduchú demontáž ohrievacej jednotky, ktorú môžete raz mesačne umyť aj v umývačke riadu. Spotrebitelia si pochvaľujú ovládanie dotykovej obrazovky a samozrejme aj kvalitu a rýchlosť pripravovaných nápojov.

Skúsenosti s DeLonghi ECAM 650.85.MS

DeLonghi ECAM 650.85.MS sa aj napriek vyššej cene teší obľube zo strany spotrebiteľov. Ide podľa nich o špičkový kávovar, ktorý pripraví nielen výbornú kávu, ale aj horúcu čokoládu. Údržba je jednoduchá, rovnako ako ovládanie, kávovar je tichý a umožňuje nastaviť intenzitu a množstvo kávy pre jendotlivé užívateľské profily.

Recenzie a skúsenosti s automatickým kávovarom DeLonghi ECAM 650.85.MS
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s automatickým kávovarom DeLonghi ECAM 650.85.MS na Mall
Zdroj: Mall.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalita kávy sa vyrovná pákovému kávovaru
Jednoduché ovládanie a údržba
Príprava ľadovej kávy

Negatíva

Vysoká cena

Modelový rad: PrimaDonna ● Typ: plnoautomatický ● Tlak: 19 bar ● Automatický systém napeňovania mlieka: áno ● Nahrievanie šálok: áno ● Príprava dvoch šálok naraz: áno ● Nastavenie množstva vody: áno ● Nastavenie množstva kávy: áno ● Samočistiaci systém: áno ● Zásobník na vodu: 2 l ● Zásobník na zrnkovú kávu: 400 g ● Zásobník na mlieko: 600 ml ● Príkon: 1 450 W ● Rozmery: 26 x 37,5 x 48 cm (ŠxVxH) ● Hmotnosť: 12,4 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.6%)