Kávovary

Pravý kávičkár si deň bez šálky kvalitnej kávy nedokáže predstaviť. My sme porovnali desiatky kávovarov, aby sme zistili, ktorý dokáže pripraviť vašu obľúbenú kávu rýchlo a spoľahlivo. Do nášho výberu sme zaradili automatické kávovary či presso stroje s napeňovačmi, ale aj klasické prekvapkávacie kávovary. Najlepšie pákové kávovary s mlynčekom na kávu sú trocha drahšou záležitosťou. My sme po porovnávaní desiatok modelov a analýze hodnotení spotrebiteľov, vybrali tie najlepšie kávovary, ktoré zaručene uspokoja chute aj náročného kávičkára.

Automatické kávovary

Najpredávanejšie automatické kávovary 2024 + recenzie

Automatický kávovar DeLonghi ECAM 350.55.B zvládne pripraviť 11 kávových nápojov a dokonalú mliečnu penu.
Pákové kávovary

Najlepšie pákové kávovary 2024 + recenzie

Testovaniu pákových kávovarov sme venovali 40 hodín. Okrem víťaza DeLonghi EC 685.M vám predstavíme aj ďalšie zaujímavé kúsky.
Automatické kávovary DeLonghi

Automatické kávovary DeLonghi PrimaDonna, Dinamica, Magnifica, Autentica porovnanie, recenzie, cena

Pre spotrebiteľov sme pripravili porovnanie modelových radov prístrojov DeLonghi. Zvolili sme víťaza testu, ktorým sa stal automatický kávovar DeLonghi ECAM...
Kapsulové kávovary

Najlepšie kapsulové kávovary 2024 + recenzie

Víťazom sa stal kompaktný kapsulový kávovar Krups XN1001. Po viac ako 50-hodinovom prieskume trhu sme pripravili recenzie kávovarov na kapsuly a praktický návod.
Moka kávovary

Najlepšie moka kávovary 2024 + recenzie

Pre všetkých, ktorí uvažujú nad kúpou moka kanvice, sme si pripravili test najlepších moka kávovarov. Nájdete v ňom nielen recenziu víťazného modelu Bialetti Moka Induction 2,
Druhy káv

Druhy kávy a kávových nápojov a ich príprava – cappuccino, Lungo, Flat White či Americano

Pre niektorých je káva jednoducho tekutým zázrakom, ktorý dodá potrebnú energiu, iní popíjanie kávy považujú za voľnočasovú aktivitu. Aké druhy káv a kávovych nápojov existujú?
Ako odvápniť kávovar

Ako odvápniť kávovar DeLonghi, Philips, Siemens, Dolce Gusto, Krups, Nespresso – návod

Pokiaľ používate kávovar každodenne, je nutné ho pravidelne odvápňovať. Vodný kameň sa dokáže usádzať v dutinách prístroja, ktoré nie sú viditeľné voľným okom. Ako si s ním poradiť?
Najčastejšie poruchy kávovarov

Najčastejšie poruchy a chybové kódy kávovarov DeLonghi, Philips, Krups, Dolce Gusto a Jura

Kávovar sa môže časom pokaziť, preto je dôležité, aby ste porozumeli signálom, ktoré sa vám snaží odkomunikovať. Zhrnieme vám najčastejšie poruchy a chybové kódy kávovarov.
Odvápňovače kávovaru

Najlepšie odvápňovače kávovaru 2024 + recenzie

Medzi hodnoteniami najlepších produktov vynikol jedinečný víťaz, a to tekutý odvápňovač kávovarov DeLonghi EcoDecalk DLSC500. Aké ďalšie...

Testované produkty