Garmin Fénix 6X Pro recenzia smart hodiniek

Športové hodinky Garmin Fénix 6X PRO sú vodoodolné do 100 m. Disponujú akcelerometrom, kompasom, gyroskopom, majú integrovanú GPS. Vďaka podpore NFC môžete hodinkami aj platiť cez Garmin Pay. K dispozícii sú ak topografické mapy. Výdrž batérie je tri týždne.

Publikované: 22.11.2021
Aktualizované: 22.11.2021
Obsah článku:

Garmin Fénix 6X Pro

Vodoodolné hodinky do 100 m, výdrž batérie 21 dní, GPS, WiFi, Bluetooth, topografické mapy, bezkontaktné platby

Pozrieť najlepšiu ponuku

Ide o vylepšený základný model hodiniek Garmin Fénix 6, ktoré neobsahujú tropografické mapy. Lepšia je i výdrž batérie, ktorá je v základom režime 21 dní, čo je o týždeň viac. Tento model podporuje aj bezkontaktné platby cez Garmin Pay a takisto sa dočkáte smart notifikácií.

Pre každý šport – aj plávanie

S týmito športovými hodinkami sa pri svojich športových aktivitách rozhodne obmedzovať nemusíte. Realizovať s nimi môžete desiatky športov od behu cez jazdu na bicykli až po plávanie v jazere. Hodinky sú vodoodolné do 100 m a zvýšenú majú aj samotnú odolnosť. „Fénixy“ majú akcelerometer, kompas, gyroskop, integrovanú GPS (Galileo, GLONASS), výškomer, teplomer, barometer a takisto dokážu zmerať okysličenie krvi. Z denných aktivít spotrebitelia často využívajú monitoring spánku. Hodinky po tréningu samy odporučia dobu regenerácie.

Garmin Fénix 6X PRO recenzia

Veľmi zaujímavý je virtuálny tréner a animované cvičenia. Spomedzi režimov sú k dispozícii golf, lyžovanie alebo bicykel. Vďaka podpore Bluetooth a WiFi (aj ANT+) dokážete cez aplikáciu sledovať vaše ciele a detailnejšie výsledky metrík. Hodinky sú však plne autonómne a všetko sa dozviete priamo z nich. Vďaka podpore NFC môžete hodinkami aj platiť cez Garmin Pay. Určiť si môžete v nastaveniach, ktoré notifikácie chcete pri Bluetooth pripojení na váš telefón dostávať.

Detailné topografické mapy

Ak sa venujete outdoor aktivitám, okrem rôznych metrík sa vám zíde napríklad dobrá navigácia. Vďaka integrovaným topografickým mapám si naozaj nebudete sťažovať. Nám sa toto spracovanie od Garminu veľmi páči a platí to aj u spotrebiteľov. Priamo na displeji, ktorý mimochodom nie je dotykový, sa vám zobrazia detailné farebné mapy (lyžiarske strediská, golfové ihriská). Vďaka dobrému rozlíšeniu je čitateľnosť veľmi dobrá. Počas turistiky budete presne vedieť vašu nadmorskú výšku, aktuálnu rýchlosť a v neposlednom rade prejdenú vzdialenosť.

Inteligentné hodinky Garmin Fénix 6X PRO

Podstatná je aj výdrž batérie. Ak je reč o bežnom režime a pri pravidelnom meraní denných aktivít, dostanete sa na fantastické tri týždne. V praxi môžete ukrojiť tak 2-3 dni, čo je aj tak skvelý výsledok. Pri zapnutej GPS je doba používania na úrovni 60 hodín. Inteligentné hodinky perfektne sedia na ruke, hoci sú ťažšie (93 g). Garmin použil kvalitné materiály a hodinky pôsobia veľmi hodnotne. Pri športe pôsobia prirodzene, no takisto sú veľmi elegantné.

Skúsenosti a recenzie

Nie zbytočne patria hodinky Garmin Fénix 6X PRO medzi najpredávanejšie. O kvalitách presvedčia predovšetkým pozitívne recenzie. Spotrebitelia oceňujú bohatú funkcionalitu, množstvo meraných metrík a celkovo prívetivé rozhranie hodiniek. Veľmi dobrá je aj výdrž batérie a kvalitný LCD displej s dobrou svietivosťou. Cena je už tradične vyššia. Vstavané sú však aj topografické mapy pre perfektnú orientáciu v teréne. Hodinky sa označujú za vlajkovú loď výrobcu.

Recenzie a skúsenosti s hodinkami Garmin Fénix 6X PRO

Garmin Fénix 6X PRO VO2

Smart hodinky Garmin Fénix 6X PRO

Garmin Fénix 6X PRO senzor

Garmin Fénix 6X PRO mapy

Inteligentné hodinky Garmin Fénix 6X PRO recenzia

Smart hodinky Garmin Fénix 6X PRO recenzia

Garmin Fénix 6X PRO GPS

Garmin Fénix 6X PRO funkcie

Garmin Fénix 6X PRO batéria

Klady a Zápory

Výdrž batérie
Množstvo metrík
Vysoká odolnosť

Vyššia cena

Výdrž batérie: 21 dní/bežný režim ● Vodeodolnosť: 10 ATM/100 m ● Uhlopriečka displeja: 1,4“ ● Rozlíšenie displeja: 280x280 px/LCD ● Typ skla: tvrdené – Gorilla Glass ● GPS: áno ● WiFi: áno ● Bluetooth: áno ● Mapy: topografické ● Bezkontaktné platby (NFC): áno ● Veľkosť puzdra: 51 mm ● Hmotnosť: 93 g ● Materiál: tvrdený polymér + PVD úprava + silikón


Najnovšie Garmin hodinky. Ktoré sú najlepšie?

Hodnotené parametre V tomto porovnaní nám nešlo o to, aby sme vybrali najlepšie inteligentné  hodinky značky Garmin . Cieľom je vám  predstaviť najlepšie modely , ktoré sú v portfóliu tohto producenta. Aby ste mali dokonalý prehľad v ponuke výrobcu, spracovali sme aj  recenzie jednotlivých modelov . Zamerali sme sa na parametre, ktoré sú na základe  odbornej metodológie  pre používateľov... Prečítať článok

Hodnotenie:
(83%)