Inteligentné hodinky

Smart hodinky s NFC, inteligentné hodinky na behanie, na plávanie či iný šport alebo hodinky pre dieťa? Výber môže byť pomerne náročný. Treba sa zorientovať v jednotlivých parametroch a určiť si, čo od hodiniek očakávate. Aby sme vám nielen výber, ale aj samotné rozhodovanie, ktoré hodinky sú najlepšie, čo najviac uľahčili, otestovali sme modely z rôznych kategórií a pripravili pre vás návody, ako si inteligentné hodinky vybrať.

Hodinky na behanie

Najlepšie hodinky na behanie 2024 + recenzie

Testovali sme desiatky produktov, aby sme vám pomohli nájsť tie najlepšie hodiny na behanie. Najviac nás zaujal model Garmin Fenix 6X PRO Sapphire.
Smart hodinky pre deti

Detské smart hodinky s GPS a so SIM kartou pre deti – Recenzie

Po dôkladnom porovnávaní vybraných modelov získali najlepšie hodnotenie vodoodolné smart hodinky Lamax WatchY2 s funkciami, ktoré potešia nielen deti, ale aj dospelých.
Smart hodinky

Najlepšie smart hodinky 2024 + recenzie

Náš test inteligentných hodiniek je určený tým z vás, ktorí si chcú nákup uľahčiť čo najviac. Budeme sa v ňom venovať nielen zhodnoteniu víťaza, smart hodiniek Huawei Watch...
Garmin hodinky

Najnovšie Garmin hodinky. Ktoré sú najlepšie?

Inteligentné hodinky Garmin patria v tomto segmente elektroniky medzi to najlepšie, čo trh ponúka. Predstavíme vám modely, ktorých potenciál využijú nielen zarytí športovci.
Dámske smart hodinky

Najlepšie dámske smart hodinky 2024 + recenzie

My sme vybrali tie najlepšie dámske inteligentné hodinky. O svojich nesporných kvalitách nás presvedčili smart hodinky Garmin Venu Sq.
Smart hodinky s NFC

Najlepšie smart hodinky s NFC – Apple Pay, Google Wallet alebo Garmin Pay?

Smart hodinky s NFC sú nositeľnou elektronikou, ktorá umožňuje realizovať bezkontaktnú platbu. Víťaz nášho testu Samsung Galaxy Watch 4 Classic...
Smart hodinky na telefonovanie

Najlepšie smart hodinky na telefonovanie 2024 + recenzie

Víťaz testu, hodinky Samsung Galaxy Watch5 sú u spotrebiteľov obľúbené, keďže vynikajú v pomere cena/kvalita. Tešiť sa môžete aj na ďalšie zaujímavé modely.
Apple Watch

Porovnanie Apple Watch 9, 8, 7, Ultra aj SE. Ktoré Apple hodinky sú najlepšie?

Pripravili sme pre vás praktické porovnanie smart hodiniek od Apple, aby ste mali prehľad o jednotlivých parametroch a funkciách.

Testované produkty