HMS S3092 stepper – recenzia

Lacnejší a jednoduchší model HMS S3092 poteší najmä menej náročných užívateľov. Výhodou tohoto modelu je možnosť nastavenia výšky kroku. Jeho maximálne zaťaženie dosahuje 100 kg. Ku konštrukcii steppera si môžete pripevniť expandery, s ktorými si precvičíte svaly horných končatín. Na zariadení svieti počítač zobrazujúci čas, počet krokov, počet opakovaní za minútu a množstvo spálených kalórií. Celková hmotnosť zariadenia predstavuje len 7,3 kg, čiže manipulácia so stepperom je nenáročná.

Publikované: 22.05.2023
Aktualizované: 24.04.2024
Obsah článku:

HMS S3092

Mini stepper, nosnosť 100 kg, počítadlo, expandery, chýba možnosť nastavenia záťaže

Pozrieť najlepšiu ponuku

Cenovo dostupný model mini steppera HMS S3092 bude správnou voľbou všetkých nenáročných športovcov. Tento malý a elegantný stepper vám pravidelným cvičením môže pomôcť získať elegantné, štíhle a pevné telo. Vzhľadom na nízku cenu však od neho neočakávajte príliš veľa možností.

Bezpečnosť na prvom mieste

Stepper HMS S3092 bol navrhnuý v prvom rade s dôrazom na bezpečnosť. Je vyrobený z odolnej konštrukcie a nášľapy sú pokryté protišmykovým materiálom. Poteší aj fakt, že prístroj je vybavený gumenými expandermi, ktoré vám nielenže budú oporou, ale príjemne si s nimi precvičíte aj vrch tela. Výhodou tohto modelu je možnosť nastavenia výšky kroku. Škoda len, že chýba možnosť nastavenia záťaže.

HMS S3092 recenzia

Zabudované počítadlo

Chcete mať svoje výsledky pod kontrolou? Tak v tom prípade oceníte zabudovaný počítač s mini displejom. Zobrazuje čas, počet krokov, počet opakovaní za minútu i spálené kalórie. Pravidelným tréningom môžete urýchliť spaľovanie tukov na stehnách, bokoch a okolo pása. Okrem toho si tréningom posilníte svaly horných aj dolných končatín.

Nosnosť 100 kg

Cvičenie na tomto stepperi je vhodné pre obe pohlavia všetkých vekových kategórií. Dajte si však pozor na jeho maximálnu nosnosť, ktorá predstavuje 100 kg a neprekračujte ju. Pre ženy bude určite výhodou nízka hmotnosť len 7 kg, ktorá je výhodná najmä z pohľadu jednoduchšej manipulácie.

Skúsenosti s HMS S3092

Aj napriek tomu, že stepper HMS S3092 je v porovnaní s ostatnými modelmi jednoduchý a nemá žiadne pridané funkcie, svojej obľube sa teší u mnohých zákazníkov. Jednoducho sa ním manipuluje, je stabilný a plní svoj účel. Za nevýhodu považujeme nemožnosť nastavenia odporu. Ak hľadáte nenáročný stroj na občasné používanie, hlavne pre ženy môže byť tento stepper vhodnou voľbou.

Recenzie a skúsenosti so stepperom HMS S3092
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízka cena
Pribalené expandery na cvičenie
Počítadlo

Negatíva

Chýba možnosť nastavenia odporu

Typ: mini stepper ● Nosnosť: 100 kg ● Počítadlo: áno ● Možnosť nastavenia záťaže: nie ● Hmotnosť: 7,3 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(82.6%)