Spartan Mini stepper – recenzia

Za prijateľnú cenu je ponúkaný aj stepper Spartan Mini. Stepper je vhodný pre ženy i pre mužov na domáce cvičenie. Pravidelným cvičením si posilníte sedacie svalstvo, dolné končatiny a súčasne aj srdcový obehový systém.

Publikované: 22.05.2023
Aktualizované: 22.05.2023
Obsah článku:

Spartan Mini

Mini stepper, nosnosť 100 kg, počítadlo, možnosť nastavenia výšky kroku, chýba možnosť nastavenia záťaže aj expandery

Pozrieť najlepšiu ponuku

Hydraulické tlmiče

Stepper je vyrobený z oceľovej konštrukcie, ktorej maximálna nosnosť predstavuje 100 kg. Na prvý pohľad pôsobí konštrukcia robustne, no z recenzií spotrebiteľov sme sa dozvedeli, že po krátkom čase používania začne vŕzgať. Pohyb vykonávate na dvoch nezávisle od seba uložených nášľapných plochách. Oceňujeme, že plocha, na ktorej sa stojí, je pogumovaná. Zvyšuje sa tým bezpečnosť. Okrem toho je zariadenie vybavené hydraulickými tlmičmi.

Spartan Mini recenzia

Možnosť nastavenia výšky kroku

Trochu nás sklamal fakt, že stoj nemá k dispozícii gumové expandery na precvičenie rúk. Toto príslušenstvo je pre mnohých dôležité, pretože slúži nielen na precvičovanie vrchnej časti tela, ale aj na lepšiu stabilitu. Počas cvičenia sa vám na displeji budú zobrazovať hodnoty týkajúce sa dĺžky cvičenia, počtu krokov a množstva spálených kalórií. Výhodou oproti iným modelom, napr. inSPORTline Active, je možnosť nastavenia výšky kroku. S manipuláciou by nemal byť žiaden problém, stepper váži len cca 6 kg.

Skúsenosti s Spartan Mini

Mini stepper Spartan Mini je jednoduchý a cenovo dostupný model určený na domáce používanie. Odporúčali by sme ho nenáročným používateľom, ktorí majú v pláne cvičiť len občasne. Jednou z hlavných nevýhod, ktorá bola viackrát spomenutá v spotrebiteľských recenziách, je nepríjemné vŕzganie stroja pri cvičení. Pridávame aj náš postreh, chýbajúce expandery na precvičenie rúk. Medzi pozitívne stránky patrí možnosť nastavenia výšky kroku, stabilita prístroja a jednoduchá manipulácia.

Recenzie a skúsenosti so stepperom Spartan Mini
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Prijateľná cena
Možnosť nastavenia výšky kroku
Jednoduchá manipulácia

Negatíva

Chýbajú gumové expandery
Vŕzganie stroja pri cvičení

Typ: mini stepper ● Nosnosť: 100 kg ● Počítadlo: áno ● Možnosť nastavenia záťaže: nie ● Hmotnosť: 6 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(82.2%)