inSPORTline Active stepper – recenzia

Ak si potrpíte na kvalitu, môže sa vám páčiť nami odporúčaný model inSPORTline Active. Jeho stabilná a napriek tomu ľahká konštrukcia má nosnosť 110 kg. Vďaka hydraulickým tlmičom je pohyb šetrnejší k vašim kĺbom ako v prípade klasického šliapania do schodov. S gumovými expandermi, ktoré si jednoducho pripevníte ku konštrukcií steppera, si precvičíte a spevníte i hornú časť tela. Súčasťou prístroja je aj prehľadný displej. Zariadenie je určené pre všetky vekové kategórie. 

Publikované: 22.05.2023
Aktualizované: 24.04.2024
Obsah článku:

inSPORTline Active

Mini stepper, nosnosť 110 kg, počítadlo, expandery, chýba možnosť nastavenia záťaže

Pozrieť najlepšiu ponuku

Do kategórie mini stepperov spadá aj model inSPORTline Active. Keďže sa spoločnosť inSPORTline špecializuje na výrobu fitness vybavenia, môžete očakávať, že stepper je vyrobený postupom spĺňajúcim vysoké štandardy kvality. Je ideálny pre všetkých, ktorí si chcú zacvičiť, a tým zlepšiť kondíciu či vyformovať zadok a stehná v pohodlí domova.

Skladný, štýlový a účelný stroj

Stepper na prvý pohľad zaujme svojím moderným prevedením. Je vyrobený z odolnej oceľovej konštrukcie, ktorá udržuje stabilitu prístroja. O tichý chod sa postarajú kvalitné hydraulické tlmiče. Tie sú navyše svojím pôsobením aj šetrnejšie k vašim kĺbom. Celková nosnosť prístroja dosahuje 110 kg. Ak si volíte mini stepper práve pre jeho menšie rozmery, oceníte aj primeranú hmotnosť cca 10 kg.

inSPORTline Active recenzia

Stepper s gumovými expandermi

Podobne ako HMS S3092 aj stepper inSPORTline Active disponuje gumovými expandermi, ktoré si jednoducho pripevníte ku konštrukcii steppera. Vďaka nim môžete posunúť svoj tréning o level vyššie tým, že k cvičeniu spodnej časti tela zapojíte aj hornú časť tela. Žiaľ, tento stepper má aj jednu väčšiu nevýhodu, ktorou je chýbajúca možnosť nastavenia odporu či vyššej záťaže na cvičiacom stroji.

Jednoduché ovládanie a prehľadný displej

Stepperu nechýba prehľadný displej, ktorý je súčasťou zariadenia. Zobrazuje čas, množstvo spálených kalórií a počet zošliapnutí. Keďže neumožňuje žiadne nastavenia, do chodu ho uvediete veľmi jednoducho, stačí stlačiť jedno tlačidlo a môžete začať cvičiť.

Skúsenosti s inSPORTline Active

Zaujíma vás, ako tento model stepperu hodnotia spotrebitelia? V recenziách nájdete veľké zastúpenie pozitívnych názorov. Spotrebitelia pozitívne hodnotia stabilnú konštrukciu, tichý chod aj jednoduché ovládanie. Ak hľadáte tento typ stroja, tzv. mini stepper, myslíme, že model uspokojí väčšinu nenáročných spotrebiteľov. Samozrejme, v prípade, že chcete prepracované zariadenie s mnohými funkciami, poobzerajte sa po inom modeli, pretože stepper neumožňuje nastaviť výšku kroku ani vyšší odpor.

Recenzie a skúsenosti so stepperom inSPORTline Active
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalitné spracovanie
Gumové expandery
Jednoduché ovládanie

Negatíva

Chýba možnosť nastavenia záťaže
Nemožnosť nastavenia výšky kroku

Typ: mini stepper ● Nosnosť: 110 kg ● Počítadlo: áno ● Možnosť nastavenia záťaže: nie ● Hmotnosť: 10,2 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(84%)