ProfiCare PC-PR 3025 recenzia vákuového čističa pórov

V prípade, že hľadáte cenovo dostupné zariadenie, riešením pre vás môže byť čistič pórov Proficare PC-PR 3025. Ten zvláda hĺbkové čistenie pleti rýchlo a jednoducho. Výsledkom je nielen čistá pokožka, ale aj mladistvý vzhľad a lepšie absorpčné vlastnosti pri nanášaní kozmetických prípravkov. Čistič sa tak dokáže efektívne zbaviť nielen mastnoty, ale aj čiernych bodiek a akné. Zariadenie na to využíva rotačnú hlavicu. V kombinácii s piatimi možnosťami intenzity čistenia ide o mimoriadne efektívny spôsob, navyše šetrný k samotnej pokožke. Vyberať si môžete zo štyroch rôznych nadstavcov priložených v balení. O bezproblémovú prevádzku sa postará moderný Li-Ion akumulátor, ktorý môžete kedykoľvek pohodlne dobiť prostredníctvom USB konektora. 

Publikované: 19.11.2021
Aktualizované: 19.11.2021
Obsah článku:

ProfiCare PC-PR 3025

5 intenzít sania, 4 vymeniteľné nadstavce, akumulátorové napájanie, doba prevádzky 45 min.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Čistič pórov, pleti a čiernych bodiek Proficare PC-PR 3025 vás zaujme predovšetkým za predpokladu, že hľadáte cenovo dostupné zariadenie s priemerným výkonom. Práve takým totiž model 3025 je. Dokáže si poradiť s nečistotami, odumretými časťami kože aj čiernymi bodkami. Popri tom sťahuje rozšírené póry a stimuluje krvný obeh. Vo výsledku sa tak môžete tešiť na hladkú a vyrovnanú pleť, ktorá je zbavená všetkých baktérií.

5 úrovní sania

Vákuový čistič navyše sľubuje rýchlejšie hojenie drobných rán spôsobených akné, čiernymi bodkami alebo inými kožnými nedokonalosťami. Vďaka piatim úrovniam intenzity sania sa dokáže prispôsobiť všetkým typom pokožky, pričom prirodzene bude pôsobiť aj na tej najcitlivejšej pleti. Poteší vás prítomnosť štyroch vymeniteľných čistiacich nadstavcov. Tie sa zasa postarajú o to, že zariadenie prenikne do všetkých záhybov a ťažšie dostupných miest na vašej pleti.

Proficare PC-PR 3025 recenzia

Akumulátorové napájanie

Čistič pórov Proficare PC-PR 3025 disponuje moderným Li-Ion akumulátorovým napájaním. Súčasťou balenia je USB kábel a AC adaptér, vďaka čomu si so sebou môžete zariadenie pohodlne pribaliť na cesty. V tomto ohľade hrajú v jeho prospech aj rozmery 20 x 4,5 x 4,5 cm. Malé navýšenie je aj pri váhe, tá sa zastavila na hodnote 300 gramov.

Skúsenosti a recenzie

Pri kúpe tohto modelu by ste však mali dôkladne zvážiť všetky recenzie. Viaceré z nich chvália dlhú výdrž, kompaktné rozmery, priaznivú cenovku aj dostatok priložených nadstavcov. Iné sa však dotýkajú nedostatočnej intenzity sania a slabého výkonu. Čistič pleti Proficare PC-PR 3025 je tak vhodný skôr pre používateľov, ktorí hľadajú zariadenie na dočistenie pokožky.

Recenzie a skúsenosti s vákuovým čističom pórom Proficare PC-PR 3025

Proficare PC-PR 3025 nadstavce

Vákuový čistič pórov Proficare PC-PR 3025

Proficare PC-PR 3025 nadstavec

Klady a Zápory

Priaznivá cena
Dostatok nadstavcov
Kompaktné rozmery

Nižšia sacia sila

Typ čističa: Vákuový čistič ● Doba prevádzky (doba nabíjania): cca 45 min. (cca 2,5 hod.) ● Počet úrovní intenzity sania: 5 ● Počet vymeniteľných aplikátorov: 4 ● Spôsob napájania: Li-Ion akumulátor ● Rozmery: 20 cm × 4,5 cm × 4,5 cm ● Hmotnosť: 300 g


Najlepšie vákuové čističe pórov 2021 + recenzie

Hodnotené parametre Čističe pórov, pleti a čiernych bodiek nemôžeme striktne zaradiť len medzi skrášľovacie zariadenia. Ich podstatou je  malé ranky zoceliť a vyliečiť . Pri výbere vášho nového pomocníka by ste tak mali byť mimoriadne dôslední, nesprávny produkt totiž  môže stavu vašej pokožky ešte uškodiť . Aj preto sme  v našom porovnávacom teste  zohľadnili všetky  podstatné parametre... Prečítať článok

Hodnotenie:
(81%)