Bosch GAS 18V-10 L Professional priemyselný vysávač – recenzia

Priemyselný vysávač Bosch GAS 18V-10 L patrí do strednej cenovej kategórie. Nie je napájaný zo siete, ale z akumulátora. Medzi jeho popredné výhody patrí najmä jednoduchá mobilita a pohodlné používanie. Vďaka akumulátorovému vyhotoveniu vás pri vysávaní nebude obťažovať žiaden kábel a vy tak môžete upratať aj miesta, kde nie je k dispozícií elektrina.

Publikované: 16.06.2023
Aktualizované: 16.06.2023
Obsah článku:

Bosch GAS 18V-10 L Professional

Priemyselný vysávač na mokro-suché vysávanie, 18 V akumulátor, prietok vzduchu 34 l/s, 10-litrová zberná nádoba.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Model akumulátorového priemyselného vysávača Bosch je veľmi podobný s vysávačom Makita DVC750LZX1. Aj napriek tomu, že akumulátorové modely sú menej výkonné ako tie, ktoré sú napájané zo siete, ponúkajú mnoho výhod. K prednostiam patrí jeho flexibilita, nízka hmotnosť 4,7 kg či bezvreckové prevedenie. Objem zbernej nádoby dosahuje 10 litrov. Zvládne mokré aj suché vysávanie. Na profesionálne použitie by sme ho príliš neodporúčali. Svoje uplatnenie si nájde skôr u domácich remeselníkov.

Bosch GAS 18V-10 L recenzia

Rozsiahle príslušenstvo

Súčasťou balenia je okrem samotného vysávača aj adaptér, filter, trubica, podlahová hubica, sacia hlava, hadica, ramenný popruh, 3-dielna sada sacieho potrubia a 4-dielna sada otočných koliesok. Akumulátor s nabíjačkou nie sú súčasťou balenia. O výdrži batérie vás bude informovať svetelný indikátor na vrchu vysávača.

Skúsenosti s Bosch GAS 18V-10 L

Hľadáte výkonného domáceho pomocníka, ktorý sa nezľakne suchých ani mokrých nečistôt? Model Bosch GAS 18V-10 L Professional vám môžeme len odporučiť. Vďaka jeho kompaktným rozmerom, nízkej hmotnosti a akumulátoru si ho môžete vziať aj do dielne či na pomocné exteriérové práce. Spotrebiteľom sa páči jeho dostatočný výkon, nízka hmotnosť i kvalitné prevedenie. Slabšie stránky sme žiadne na zariadení nenašli.

Recenzie a skúsenosti s priemyselným vysávačom Bosch GAS 18V-10 L
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Cena/kvalita
Rozmery a nízka hmotnosť
Suché aj mokré vysávanie

Negatíva

Akumulátor nie je súčasťou balenia

Vysávanie: suché/mokré ● Typ napájania: akumulátor 18 V ● Prietok vzduchu: 34 l/s ● Objem zbernej nádoby: 10 l ● Hmotnosť: 4,7 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(82%)