Samsung MS23F301TAS recenzia voľne stojacej mikrovlnky

Mikrovlnka Samsung MS23F301TAS s výkonom 800 W a vnútorným keramicko-smaltovaným povrchom pôsobí moderne. Podsvietený LED displej zobrazuje hodiny, čas prípravy a aktívne programy. Na výber je 16 programov – 10 pre zeleninu a 6 pre mäso a ryby.

Publikované: 01.07.2021
Aktualizované: 01.07.2021

Samsung MS23F301TAS

Objem 23 litrov, výkon 800 W, 16 programov, pohlcovač pachov, chýba gril.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Aj na mikrovlnné rúry dnes majú spotrebitelia rôzne nároky. V našom spotrebiteľskom teste sa ocitla aj veľmi predávaná mikrovlnka Samsung MS23F301TAS. Ide o voľne stojacu mikrovlnnú rúru štandardných rozmerov s priemerom otočného taniera takmer 29 cm. Z pohľadu spracovania ide o veľmi moderne a hodnotne vyzerajúci kúsok, no na dotyk sa zdá plastov trocha príliš. Veľmi sa nám však už na pohľad páči ovládací panel. Maximálne zrozumiteľný a kombinácia mechanických a otočných ovládačov je klasikou, ktorá nesklame. Jednoduchý podsvietený LED displej zobrazuje hodiny i čas prípravy a aktívne programy.

Voľne stojaca mikrovlnná rúra Samsung umožňuje zvoliť si jeden zo 16 programov. S výkonom 800 W sa studeného jedla obávať nemusíte. Intenzitu ohrevu môžete regulovať v 6 úrovniach. K distribúcii tepla prispieva aj vnútorný keramicko-smaltovaný povrch. Keramika sa nielen ľahko udržiava, ale pričiňuje sa aj o skvelý tepelný komfort a izoláciu tepla. Zdá sa tak, že hoci výrobcovia plastom v prípade tohto modelu nešetrili, vnútorný priestor je znakom kvality. Zabudovaný je aj pohlcovač pachov, ktorého účinnosť je však ťažké hodnotiť.

Medzi programovou ponukou však nenájdete gril, čo je drobné mínus, no bez problémov si môžete jedným stlačením tlačidla vybrať program – 10 programov je pre zeleninu a 6 pre mäso a ryby. Mechanická minútka – časovač vám umožní nastaviť si presný čas ohrevu od 30 sekúnd po 99 minút. Po skončení prípravy zaznie aj akustický signál. Mikrovlnná rúra váži 12 kg, vybavená je aj detskou poistkou a protišmykovými nohami. S veľkou pravdepodobnosťou však budete potrebovať predlžovací kábel, ten prívodný je podľa referencií spotrebiteľov veľmi krátky.

Samsung MS23F301TAS recenzia

Otvorená mikrovlnka Samsung MS23F301TAS

Voľne stojaca mikrovlnka Samsung MS23F301TAS

Samsung MS23F301TAS ovládanie

Samsung MS23F301TAS mikrovlnka s LED displejom

Klady a Zápory

Dizajn a jednoduché ovládanie
Keramický vnútorný priestor
Rýchly ohrev

Príliš veľa plastu
Hlučnejšia ako konkurencia
Veľmi krátky prívodný kábel

Výkon: 800 W ● Typ: voľne stojaca ● Objem: 23 l ● Priemer taniera: 28,8 cm ● Gril: nie ● Hmotnosť: 12 kg


Najlepšie voľne stojace mikrovlnky 2021 + recenzie

Hodnotené parametre Naším cieľom je spotrebiteľom, čo najviac  poradiť pri výbere mikrovlnky  a odporučiť im to najlepšie. Aj preto pri realizácii  spotrebiteľského porovnávacieho testu  využívame odbornú metodiku testovania, ktorú používajú aj  zahraničné spotrebiteľské agentúry . Najlepšie mikrovlnné rúry musia spĺňať určité  kvalitatívne parametre , ktoré sme pri porovnávaní mali na... Prečítať článok

Hodnotenie:
(81.8%)