Samsung MS23F301TAS voľne stojaca mikrovlnka – recenzia

Mikrovlnka Samsung MS23F301TAS s výkonom 800 W a vnútorným keramicko-smaltovaným povrchom pôsobí moderne. Podsvietený LED displej zobrazuje hodiny, čas prípravy a aktívne programy. Na výber je 16 programov – 10 pre zeleninu a 6 pre mäso a ryby.

Publikované: 01.07.2021
Aktualizované: 11.01.2022
Obsah článku:

Samsung MS23F301TAS

Objem 23 litrov, výkon 800 W, 16 programov, pohlcovač pachov, chýba gril.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Aj na mikrovlnné rúry dnes majú spotrebitelia rôzne nároky. V našom spotrebiteľskom teste sa ocitla aj veľmi predávaná mikrovlnka Samsung MS23F301TAS. Ide o voľne stojacu mikrovlnnú rúru štandardných rozmerov s priemerom otočného taniera takmer 29 cm. Z pohľadu spracovania ide o veľmi moderne a hodnotne vyzerajúci kúsok, no na dotyk sa zdá plastov trocha príliš. Veľmi sa nám však už na pohľad páči ovládací panel. Maximálne zrozumiteľný a kombinácia mechanických a otočných ovládačov je klasikou, ktorá nesklame. Jednoduchý podsvietený LED displej zobrazuje hodiny i čas prípravy a aktívne programy.

Samsung MS23F301TAS recenzia

16 programov

Voľne stojaca mikrovlnná rúra Samsung umožňuje zvoliť si jeden zo 16 programov. S výkonom 800 W sa studeného jedla obávať nemusíte. Intenzitu ohrevu môžete regulovať v 6 úrovniach. K distribúcii tepla prispieva aj vnútorný keramicko-smaltovaný povrch. Keramika sa nielen ľahko udržiava, ale pričiňuje sa aj o skvelý tepelný komfort a izoláciu tepla. Zdá sa tak, že hoci výrobcovia plastom v prípade tohto modelu nešetrili, vnútorný priestor je znakom kvality. Zabudovaný je aj pohlcovač pachov, ktorého účinnosť je však ťažké hodnotiť.

Časovač k dispozícii, gril chýba

Medzi programovou ponukou však nenájdete gril, čo je drobné mínus, no bez problémov si môžete jedným stlačením tlačidla vybrať program – 10 programov je pre zeleninu a 6 pre mäso a ryby. Mechanická minútka – časovač vám umožní nastaviť si presný čas ohrevu od 30 sekúnd po 99 minút. Po skončení prípravy zaznie aj akustický signál. Mikrovlnná rúra váži 12 kg, vybavená je aj detskou poistkou a protišmykovými nohami. S veľkou pravdepodobnosťou však budete potrebovať predlžovací kábel, ten prívodný je podľa referencií spotrebiteľov veľmi krátky.

Otvorená mikrovlnka Samsung MS23F301TAS

Skúsenosti a recenzie

Napriek tomu, že ide hlučnejšiu mikrovlnku, spotrebitelia ju odporúčajú. Na Samsung MS23F301TAS sa im páči, že zohrieva aj jedlo, nielen tanier, jednoducho sa ovláda a má veľký vnútorný objem. Plusom je aj množstvo režimov, mikrovlnka je tak multifunkčným prístrojom.

Recenzie a skúsenosti s voľne stojacou mikrovlnkou Samsung MS23F301TAS

Voľne stojaca mikrovlnka Samsung MS23F301TAS

Samsung MS23F301TAS ovládanie

Samsung MS23F301TAS mikrovlnka s LED displejom

Klady a Zápory

Dizajn a jednoduché ovládanie
Keramický vnútorný priestor
Rýchly ohrev

Príliš veľa plastu
Hlučnejšia ako konkurencia
Veľmi krátky prívodný kábel

Výkon: 800 W ● Typ: voľne stojaca ● Objem: 23 l ● Priemer taniera: 28,8 cm ● Gril: nie ● Hmotnosť: 12 kg


Hodnotenie:
(82.2%)