Vileda Ultramax Microfibre mop – recenzia

Plochý mop z mikrovlákna Vileda Ultramax disponuje odnímateľným návlekom, ktorý je možnú prať v práčke. Teleskopická tyč dosahuje dĺžku 140 cm.

Publikované: 18.01.2022
Aktualizované: 26.04.2022
Obsah článku:

Vileda Ultramax Microfibre mop

Plochý mop z mikrovlákna, teleskopická tyč s max. dĺžkou 140 cm, bez vedra

Pozrieť najlepšiu ponuku

Tento mop je na trhu už vyše desaťročia a za toto obdobie si vyslúžil množstvo pozitívnych referencií. Ide o najjednoduchší typ mopu, aký na trhu môžete kúpiť. Nejde o žiadnu upratovaciu sadu, ale o klasický plochý mop s návlekom z mikrovlákien a abrazívneho materiálu. Vytieranie podlahy je jednoduché a absorpcia nečistôt je vynikajúca. Mop možno využiť pri umývaní všetkých druhov podláh.

Vileda Ultramax Microfibre mop recenzia

Prateľný návlek

Mop má štandardný záber 36 x 14 cm, čo rozhodne poteší, pretože umývanie je efektívnejšie a rýchlejšie. Náhradný návlek môžete zakúpiť u viacerých predajcov, napríklad aj tu. Návlek je takisto možné oprať v práčke pri teplote 60 °C. Mop môžete pokojne používať aj s Vileda Ultramax set boxom, ktorý je vybavený vedrom so žmýkacím košom.

Skúsenosti s Vileda Ultramax Microfibre mopom

Spotrebitelia sú radi predovšetkým za poctivú kvalitu materiálov. Tyč mopu je teleskopická a predovšetkým zákazníci skloňujú štedrú dĺžku tyče až 140 cm. Dnes sa Vileda pri výrobe orientuje na tyče s dĺžkou 120 až 130 cm. Vileda Ultramax Mop Microfibre je vo svojej podstate najjednoduchším modelom výrobcu, ktorý však ponúkne za nízke náklady skvelý a spoľahlivý. Len ťažko by ste hľadali nevýhody tohto upratovacieho náčinia.

Recenzie a skúsenosti s mopom Vileda Ultramax Microfibre
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s mopom Vileda Ultramax Microfibre na Mall
Zdroj: Mall.sk

Klady a Zápory

Nízka cena
Kvalitné návleky
Dlhá tyč a odolné materiály

Žiadne

Vileda Ultramax Microfibre plochý mop

Tvar mopu: plochý ● Materiál návleku: mikrovlákno ● Vedro: nie ● Žmýkací mechanizmus: nie ● Dĺžka tyče: 140 cm/teleskopická


Testované produkty

Hodnotenie:
(81.8%)