Whirlpool WBC 3C26 X umývačka riadu – recenzia

Vstavaná umývačka Whirlpool WBC 3C26 X sa radí medzi 60-centimetrové kúsky. Naraz umyje až 14 sád kuchynského riadu, spadá do energetickej triedy EPriemerná spotreba vody je 9,5 litrov. Na výber je z 8 programov, umývačky poteší viacerými zaujímavý funkciami a vlastnosťami. Napr. odložený štart, technológia Multizone, systém NaturalDry.

Publikované: 08.11.2021
Aktualizované: 11.01.2022
Obsah článku:

Whirlpool WBC 3C26 X

Vstavaná umývačka riadu s veľkosťou na 14 súprav riadu, 8 programami, hlučnosťou 46 dB, patrí do energetickej triedy E

Pozrieť najlepšiu ponuku

Vstavaná umývačka s modelovým označením Whirlpool WBC 3C26 X ponúka biele prevedenie nerezového tela, avšak v kombinácii s čiernym ovládacím panelom a digitálnym textovým displejom. Samotná umývačka pôsobí robustným dojmom, radí sa totiž medzi 60-centimetrové kúsky. Vďaka tomu dokáže vo svojom tele ukryť až 14 sád kuchynského riadu, bez väčších obáv ju tak môžete zaradiť do početnej domácnosti. Miernou nevýhodou môže byť jej energetická trieda, tento model totiž spadá do kategórie E. Vo výsledku tak spotrebuje pri 100 umývacích cykloch 95 kWh elektrickej energie. Pri jednom cykle zasa využije priemerne 9,5 litrov vody.

8 programov

Samotná umývačka riadu Whirlpool WBC 3C26 X disponuje celkovo 8 programami, čo ju radí medzi vyšší štandard v tomto segmente. Zaujímavosťou je prítomnosť intenzívneho programu, počas ktorého sa voda ohreje až na 65 °C, teda o čosi viac, ako tomu býva v prípade konkurenčných modelov. Nechýba ani funkcia odloženého umývania, to si viete naplánovať až na 24 hodín vopred. O dokonalé umytie sa pritom postarajú dve otočné ramená a vysokotlakové dýzy umiestnené v zadnej časti zariadenia, ktoré si poradia aj s tým najvýraznejším znečistením kuchynského riadu. To všetko pri zachovaní hladiny hluku na úrovni 46 dB, vďaka čomu môžeme umývačku zaradiť do kategórie C.

Whirlpool WBC 3C26 X recenzia

Kvalitné umývanie i sušenie

Používateľov nepochybne poteší aj prítomnosť technológie Multizone. Vďaka nej už nemusíte čakať na úplné naplnenie umývačky, stačí si zvoliť len jednu čistiacu zónu a znečistený riad naukladať do nej. Nechýba ani ochrana proti pretečeniu či systém NaturalDry, ktorý sa postará o automatické otvorenie dvierok po ukončení umývacieho cyklu. V konečnom dôsledku sa tak dostávame k zisteniu, že jednou z mála nevýhod je práve horšia energetická trieda.

Skúsenosti a recenzie

Jednoduché ovládanie a inštalácia, 6. zmysel, automatické otváranie či tichý chod si spotrebitelia pochvaľujú na umývačke riadu Whirlpool WBC 3C26 X najviac. Pozdáva sa im dizajn, ale aj výškovo nastaviteľný horný kôš.

Recenzie a skúsenosti s umývačkou riadu Whirlpool WBC 3C26 X

Umývačka riadu Whirlpool WBC 3C26 X

Vstavaná umývačka riadu Whirlpool WBC 3C26 X

Umývačka riadu Whirlpool WBC 3C26 X recenzia

Whirlpool WBC 3C26 X hadica

Whirlpool WBC 3C26 X ovládanie

Whirlpool WBC 3C26 X zásuvka na taniere

Whirlpool WBC 3C26 X zásuvka na poháre

Otvorená umývačka riadu Whirlpool WBC 3C26 X

Klady a Zápory

Dostatok umývacieho priestoru
Široká ponuka umývacích programov

Horšia energetická trieda

Šírka umývačky: 60 cm ● Energetická trieda: E ● Počer súprav riadu: 14 ● Ekologický program: Áno ● Hlučnosť: 46 dB ● Počet programov: 8 ● Spotreba vody: 9,5 l


Testované produkty

Hodnotenie:
(80.8%)