Whirlpool WSIO 3O34 PFE X umývačka riadu – recenzia

Model Whirlpool WSIO 3O34 PFE X je kombináciou jednoduchého a elegantného dizajnu, dostupnej cenovky a širokými možnosťami umývania. Úzka umývačka riadu naraz umyje 10 sád špinavého riadu. Vyznačuje sa tichým chodom na úrovni 44 dB. Prítomná je funkcia PowerClean Pro, Multizone, ale napr. aj technológiou NaturalDry System.

Publikované: 08.11.2021
Aktualizované: 11.01.2022
Obsah článku:

Whirlpool WSIO 3O34 PFE X

Vstavaná umývačka riadu s veľkosťou na 10 súprav riadu, 8 programami, hlučnosťou 44 dB, patrí do energetickej triedy D

Pozrieť najlepšiu ponuku

Riešenie sme našli aj pre tých z vás, ktorí by radi skombinovali jednoduchý a elegantný dizajn spolu s dostupnou cenovkou a zároveň širokými možnosťami umývania. V takom prípade sa javí ako ideálny adept model Whirlpool WSIO 3O34 PFE X. Ide o vstavanú umývačku riadu širokú 45 centimetrov a schopnú vyčistiť naraz 10 sád špinavého riadu. Tá vás prekvapí svojím tichým chodom na úrovni 44 dB, o čo sa stará jej moderný invertorový motor.

Zásuvka na príbory

Aj v tomto prípade môžete počítať s prítomnosťou funkcie PowerClean Pro, ktorá sa postará o vyčistenie aj toho najšpinavšieho riadu, a to bez potreby predošlého opláchnutia. Nechýba Multizone, pri jeho využití si môžete jednoducho vybrať, v ktorej časti umývačky prebehne inak štandardný umývací proces. V prípade, že organizujete záhradnú oslavu alebo len čakáte návštevu, poteší vás aj možnosť pridania tretej zásuvky určenej na príbory alebo iné znečistené kuchynské náradie.

Whirlpool WSIO 3O34 PFE X recenzia

Rovnomerná sirkulácia vzduchu

Na to, aby po umytí riad v umývačke správne vyschol, je potrebná rovnomerná cirkulácia vzduchu. Myslí na to aj umývačka Whirlpool WSIO 3O34 PFE X, ktorá pomocou technológie NaturalDry System po ukončení umývacieho cyklu automaticky otvorí svoje dvierka a umožní tak prirodzené schnutie riadu s využitím okolitého vzduchu. Systém AquaStop sa zasa postará o to, že v prípade poruchy alebo iného nezvyčajného správania umývačka okamžite zastaví prívod vody, vďaka čomu dokáže zabrániť vytopeniu vašej domácnosti.

Antibakteriálne oplachovanie aj samočistenie

Jednou z najzaujímavejších funkcií je antibakteriálne oplachovanie. To vás nezbaví len hrubých nečistôt, ale aj baktérií a vírusov, ktoré sa na vašom kuchynskom riade pravidelne usádzajú. S baktériami a nečistotami zatočí umývačka aj vo svojich útrobách. Stačí spustiť program samočistenia, ktorý vás s využitím vody o teplote 65 °C zbaví všetkých nepríjemností. Dlhodobí používatelia sa tešia aj z kvalitného spracovania a vysokej spoľahlivosti. Poruchy umývačky riadu považujú v tomto prípade skôr za nepríjemnú výnimku. Jednoducho povedané, kúpou umývačky riadu Whirlpool WSIO 3O34 PFE X krok vedľa určite neurobíte.

Otvorená umývačka riadu Whirlpool WSIO 3O34 PFE X

Skúsenosti a recenzie

Úzka umývačka riadu, ktorá umýva výborne riad. Tak vnímajú model Whirlpool WSIO 3O34 PFE X spotrebitelia. Umývačku považujú za tichú, páči sa im automatické otváranie dverí a možnosť zmeny usporiadania košov.

Recenzie a skúsenosti s umývačkou riadu Whirlpool WSIO 3O34 PFE X

Umývačka riadu Whirlpool WSIO 3O34 PFE X recenzia

Whirlpool WSIO 3O34 PFE X powerclean

Klady a Zápory

Nízka hlučnosť
Široký výber umývacích programov

Menej umývacieho priestoru z pohľadu početnejších domácností

Šírka umývačky: 45 cm ● Energetická trieda: D ● Počer súprav riadu: 10 ● Ekologický program: Áno ● Hlučnosť: 44 dB ● Počet programov: 8 ● Spotreba vody: 9,9 l


Testované produkty

Hodnotenie:
(81.6%)