Umývačky riadu

Ak umývanie riadu nepatrí medzi vaše obľúbené „hobby“ domáce činnosti, umývačka riadu je spotrebičom, ktorý doma s radosťou privítate. My sme počas dlhého obdobia hľadali tie najlepšie modely, ktoré dokážu riad kvalitne umyť a efektívne vysušiť. Vyhodnocovali sme odborné spotrebiteľské testy a brali do úvahy aj názory používateľov. Na základe toho sme vybrali voľne stojace i vstavané umývačky riadu, ktoré splnia požiadavky spotrebiteľa. Nájdete tu tiež praktických sprievodcov, ktorí vám pomôžu zorientovať sa pri výbere.

Vstavané umývačky riadu

Najlepšie vstavané umývačky riadu 2022 + recenzie

Víťazom nášho testu sa stala umývačka riadu Bosch SMV4ECX14E, ktorá najlepšie splnila naše kritériá týkajúce sa efektivity umývania a sušenia riadu, spotreby či hlučnosti.
Voľne stojace umývačky riadu

Najlepšie voľne stojace umývačky riadu 2022 + recenzie

V našom teste zvíťazila umývačka riadu Bosch SMS4EVI14E. Do porovnávacieho testu sme vybrali aj ďalšie modely a pripravili tiež praktického sprievodcu, ktorý vám pomôže s výberom.
Umývačky riadu Beko

Umývačky riadu Beko – recenzie, návod, cena, skúsenosti

V teste umývačiek riadu Beko, ktoré sa medzi spotrebiteľmi tešia veľkej popularite, sa víťazom stala umývačka Beko DFN26422X.
Umývačky riadu Bosch

Umývačky riadu Bosch – recenzie, návod, cena

Umývačky riadu Bosch patria k spoľahlivým domácim spotrebičom. Presvedčila nás o tom aj víťazka testu – úsporná umývačka riadu Bosch SMS4EVI14E.
Umývačky riadu Whirlpool

Umývačky riadu Whirlpool – recenzie, návod, cena

Absolútnym víťazom nášho porovnávacieho testu sa stal model Whirlpool WSFO 3T125 6PC X s funkciou zónového umývania. Ako dopadli ďalšie modely?
Vstavané umývačky riadu 45 cm

Najlepšie vstavané umývačky riadu 45 cm 2022 + recenzie

Náš prieskum trhu trval viac ako 50 hodín, v porovnaní sa najlepšie ukazovala úzka umývačka riadu Beko DIS26021.

Testované produkty