Umývačky riadu

Ak umývanie riadu nepatrí medzi vaše obľúbené „hobby“ domáce činnosti, umývačka riadu je spotrebičom, ktorý doma s radosťou privítate. My sme počas dlhého obdobia hľadali tie najlepšie modely, ktoré dokážu riad kvalitne umyť a efektívne vysušiť. Vyhodnocovali sme odborné spotrebiteľské testy a brali do úvahy aj názory používateľov. Na základe toho sme vybrali voľne stojace i vstavané umývačky riadu, ktoré splnia požiadavky spotrebiteľa. Nájdete tu tiež praktických sprievodcov, ktorí vám pomôžu zorientovať sa pri výbere.

Vstavané umývačky riadu

Najlepšie vstavané umývačky riadu 2024 + recenzie

Víťazom nášho testu sa stala umývačka riadu Bosch SMV4ECX14E, ktorá najlepšie splnila naše kritériá týkajúce sa efektivity umývania a sušenia riadu, spotreby či hlučnosti.
Voľne stojace umývačky riadu

Najlepšie voľne stojace umývačky riadu 2024 + recenzie

V našom teste zvíťazila umývačka riadu Bosch SMS4EVI14E. Do porovnávacieho testu sme vybrali aj ďalšie modely a pripravili tiež praktického sprievodcu, ktorý vám pomôže s výberom.
Umývačky riadu Beko

Umývačky riadu Beko – recenzie, návod, cena, skúsenosti

V teste umývačiek riadu Beko, ktoré sa medzi spotrebiteľmi tešia veľkej popularite, sa víťazom stala umývačka Beko DFN26422X.
Umývačky riadu Bosch

Umývačky riadu Bosch – recenzie, návod, cena

Umývačky riadu Bosch patria k spoľahlivým domácim spotrebičom. Presvedčila nás o tom aj víťazka testu – úsporná umývačka riadu Bosch SMS4EVI14E.
Umývačky riadu Whirlpool

Umývačky riadu Whirlpool – recenzie, návod, cena

Absolútnym víťazom nášho porovnávacieho testu sa stal model Whirlpool WSFO 3T125 6PC X s funkciou zónového umývania. Ako dopadli ďalšie modely?
Vstavané umývačky riadu 45 cm

Najlepšie vstavané umývačky riadu 45 cm 2024 + recenzie

Náš prieskum trhu trval viac ako 50 hodín, v porovnaní sa najlepšie ukazovala úzka umývačka riadu Whirlpool WSFO 3O34 PF X.
Symboly na umývačke riadu

Symboly na umývačke riadu Bosch, Electrolux, Beko, Whirlpool a Siemens

Symboly na umývačke riadu sa môžu líšiť a zorientovať sa v nich nemusí byť vždy jednoduché. Čo znamenajú jednotlivé symboly na umývačkách riadu Bosch, Beko, Electrolux, Whirlpool či Siemens?
Najčastejšie poruchy umývačky riadu

Najčastejšie poruchy umývačky riadu Bosch, Beko, Whirlpool, Gorenje, Electrolux, Indesit či Zanussi

Aj takí skvelí pomocníci ako umývačky riadu sa kazia. Pozreli sme sa na najčastejšie poruchy umývačiek riadu, na ich jednotlivé príčiny a možné riešenia.
Chybové kódy umývačiek riadu

Chybové kódy umývačiek Bosch, Electrolux, Gorenje, Beko, Whirlpool, Candy či Samsung. Čo znamenajú?

Chybové kódy dopomáhajú k pohotovému riešeniu určitého problému, a to už buď samostatne, alebo s pomocou odborníka. Čo jednotlivé kódy znamenajú?
Ako vyčistiť umývačku riadu

Ako vyčistiť umývačku riadu Bosch, Electrolux alebo Beko? Pomôžu ocot, kyselina citrónová a sóda?

Ak chcete, aby vám umývačka riadu čo najdlhšie slúžila, je ideálne ju aspoň raz za mesiac kompletne vyčistiť. Zanedbaná starostlivosť sa totiž môže prejavovať rôzne.
Ako resetovať umývačku riadu

Ako resetovať umývačku riadu Bosch, Whirlpool, Beko, Electrolux, Mora či Gorenje

Do jedného článku sme pre vás zosumarizovali všetky užitočné informácie o tom, kedy, ako a prečo treba resetovať umývačku riadu.

Testované produkty