Banquet Alivio panvica na lievance – recenzia

Kvalitná a cenovo dostupná panvica na lievance Banquet vám uľahčí prípravu nielen lievancov, ale aj zemiakových placiek či volských očí. Na panvici s priemerom 26 cm sa nachádzajú 4 kruhové otvory s priemerom 10 cm. Výhodou je vnútorný nepriľnavý povrch Whitford Xylan, ktorý zamedzuje pripaľovaniu. Panvicu môžete používať na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie. Je vhodná na umývanie v umývačke riadu.

Publikované: 26.06.2023
Aktualizované: 26.06.2023
Obsah článku:

Banquet Alivio

Hliníková panvica na lievance s priemerom 26 cm, kruhový tvar, 4 kruhové otvory s priemerom 10 cm.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Radi by ste si v pohodlí domova pripravili sladké či slané lievance? Na klasickej panvici by vám to šlo pomerne ťažko. Namiesto lievancov by vám skôr vznikli rozliate palacinky. Základom je kvalitná panvica na lievance, napríklad aj od značky Banquet. Na panvici s priemerom 26 cm si dokážete pripraviť zemiakové placky, volské oká či lievance.

Panvica na 4 porcie

Samotná príprava lievancov je veľmi jednoduchá. Stačí si pripraviť chutné cesto, minimálne vymastiť formy a naliať do nich cesto. Na panvici Banquet Alivio si dokážete pripraviť 4 porcie lievancov s priemerom 10 cm. Dno panvice je rovné, bez výčnelkov či rôznych tvarov.

Banquet Alivio recenzia

Kvalitné prevedenie

Výhodou je, že túto panvicu na lievance môžete používať na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie. Je vyrobená z kvalitného hliníka, ktorý poskytuje dobrý pomer ceny a kvality. Hliník sa tiež vyznačuje dlhou životnosťou. Plastová rúčka zabráni popáleniu. Vnútorný povrch panvice je pokrytý nepriľnavým povrchom Whitford Xylan. Vďaka nemu sa nemusíte báť, že sa vám lievance pripália. Taktiež sa dá panvica jednoducho vyčistiť, dokonca aj v umývačke riadu.

Skúsenosti s Banquet Alivio

Zaujíma vás, aké majú spotrebitelia názory na túto panvicu? Model Banquet Alivio je veľmi obľúbený a často pozitívne hodnotený. Spoločnosť Banquet sa špecializuje na výrobky do kuchyne a jedálne, preto o kvalitu tejto panvice mať strach nemusíte. Panvica má masívnu konštrukciu, čo sa odrazilo i na samotnej hmotnosti. Oceňujeme nelepivý povrch, vďaka ktorému je čistenie veľmi jednoduché. Čo sa týka mínusov, tejto panvici nemáme čo vytknúť.

Recenzie a skúsenosti s panvicou na lievance Banquet Alivio
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Cena/kvalita
Masívna konštrukcia
Nelepivý povrch

Negatíva

Žiadne sme nenašli

Priemer: 26 cm ● Materiál: hliník ● Počet kusov: 4 ● Tvar: kruh ● Hmotnosť: 1,1 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81%)