Lamart LT1131 panvica na lievance – recenzia

Skvelou alternatívou je panvica na lievance Lamart LT1131. Táto kvalitná hliniková panvica je vybavená antiadhéznym povrchom, ktorý je odolný proti pripaľovaniu a jednoducho sa čistí. Môžete ju používať na všetkých typoch sporákov. Jej celkový priemer predstavuje 26 cm a výška 3 cm. V pohodlí domova si na nej pripravíte naraz 2 páry lievancov.

Publikované: 26.06.2023
Aktualizované: 26.10.2023
Obsah článku:

Lamart LT1131

Hliníková panvica na lievance s priemerom 26 cm, kruhový tvar, 4 kruhové otvory na lievance.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Panvica na lievance Lamart LT1131 Crepe už na prvý pohľad pôsobí moderne a elegantne. Je porovnateľná s víťazným modelom Banquet Alivio, keďže obe panvice majú veľmi podobné parametre. Panvica značky Lamart zapadne do každej modernej kuchyne a pripraví pre celú rodinu lahodné lievance za pár minút.

Hliníkové prevedenie

Vyzdvihujeme najmä kvalitné hliníkové prevedenie. Hliník sa nezničí tak ľahko ako iné materiály a navyše sa rýchlo zahrieva. Panvica je vyrobená bez použitia PFOA, takže sa môžete spoľahnúť, že sa pri prehriatí nevyparujú žiadne toxické látky. Okrem materiálu panvice je dôležitý aj kvalitný povrch. Panvica je vybavená prvotriednym antiadhéznym povrchom odolným proti pripaľovaniu a indukčným dnom.

Lamart LT1131 recenzia

Pohodlné používanie

Celkový priemer panvice dosahuje 26 cm a výška 3 cm. Ako býva štandardom, na jedenkrát si pripravíte 4 kusy lievancov. Vďaka nepriľnavému materiálu nemusíte používať na prípravu veľké množstvo oleja. Za zmienku stojí aj ergonomická zmäkčená rukoväť. Tento model môžete používať na akejkoľvek varnej doske, teda na indukcii, sklokeramike, elektrike aj na plyne.

Skúsenosti s Lamart LT1131

Zákazníci sú s touto panvicou veľmi spokojní. Vyzdvihujú najmä kvalitu spracovania s nepriľnavou povrchovou vrstvou a variabilnosť použitia. My so spokojnými zákazníkmi môžeme len súhlasiť. Síce cena tejto panvice nie je najnižšia, premieta sa do celkovej kvality výrobku.

Recenzie a skúsenosti s panvicou na lievance Lamart LT1131
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s panvicou na lievance Lamart LT1131
Zdroj: Alza.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vhodná na všetky typy varných dosiek
Vysoká kvalita spracovania
Nepriľnavý povrch

Negatíva

Vyššia cena

Priemer: 26 cm ● Materiál: hliník ● Počet kusov: 4 ● Tvar: kruh ● Hmotnosť: 1 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81%)