Fiskars Hard Face panvica na lievance – recenzia

Radi si doprajete sladké raňajky či dezert? Skvelou možnosťou, ako obmeniť stále rovnaké raňajky, je kúpa panvice na lievance. Náročným kupujúcim sa bude určite páčiť model Fiskars Hard Face. Táto drahšia panvička si vás získa hlavne svojím dizajnovým prevedením. Kuchynský riad značky Fiskars sa vyrába vo Fínsku a je navrhnutý aj pre tie najnáročnejšie kulinárske výzvy. Panvicu využijete nielen na lievance, ale aj na palacinky či omelety.

Publikované: 26.06.2023
Aktualizované: 26.06.2023
Obsah článku:

Fiskars Hard Face

Hliníková panvica na lievance s priemerom 24 cm, kruhový tvar, 5 kruhových otvorov na lievance.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Dizajnové a kvalitné prevedenie

Jej kvalitou si môžete byť istý. Panvica je vyrobená z odolného hliníka a zvládne časté i náročné používanie. Navyše, vysoko odolný povrch Hardtec Superior má zaručené nepriľnavé vlastnosti. Vďaka nim sa urýchli nielen varenie, ale aj čistenie. Panvica má hrubé a energeticky úsporné dno, ktoré sa dokáže zahriať o 50 % rýchlejšie ako iné panvice. Moderný čierny dizajn je doplnený držadlom z bakelitu, ktoré zostáva pri varení chladné, takže je používanie bezpečné.

Fiskars Hard Face recenzia

Použitie a údržba

Panvicu, ako aj iné riady spoločnosti Fiskars, možno používať na všetkých typoch sporákov a sú vhodné na umývanie v umývačke riadu. Panvicu neohrievajte prázdnu, použite aspoň pár kvapiek oleja. Po dokončení pečenia ju nechajte najskôr vychladnúť, až potom ju očistite. Aj tieto rady môžu dopomôcť k dlhšej životnosti produktu.

5 kruhových otvorov

Na kvalitu prevedenia sme si už posvietili, ale ako je to s množstvom pripravovaných porcií? Na panvici o priemere 24 cm sa nachádza 5 kruhových otvorov. Keďže ide o menší priemer panvice, počítajte aj s menšími lievancami. Nevýhodou môže byť vyššia hmotnosť 1,3 kg, ktorá je vzhľadom na malú panvicu naozaj vyššia ako je štandard. Na druhej strane môžete na hmotnosti vidieť spomínanú kvalitu spracovania panvice. Ak hľadáte kvalitnú panvicu, ktorá je viac cenovo dostupná, vhodnou alternatívou môže byť model Lamart LT1131.

Fiskars Hard Face balenie

Skúsenosti s Fiskars Hard Face

Panvica Fiskars Hard Face má na prvý pohľad špecifické prevedenie. Nejde o klasickú panvicu, ale reprezentuje skôr dizajnový kúsok. Odradiť vás od nej môže však hlavne cena, ktorá je na panvicu naozaj vysoká. V modernej kuchyni môže pôsobiť veľmi príjemne. S kvalitou prevedenia sme taktiež spokojní. Ak patríte k náročným zákazníkom, túto panvicu pri prieskume určite nevynechajte.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dizajnové prevedenie
Celková kvalita panvice
Rýchlo-ohrievacie dno

Negatíva

Vyššia cena
Vyššia hmotnosť

Priemer: 24 cm ● Materiál: hliník ● Počet kusov: 5 ● Tvar: kruh ● Hmotnosť: 1,3 kg


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.8%)