Nordic Ware Smajlík panvica na lievance – recenzia

Zabudnite na nudné raňajky. Panvica na lievance Nordic Ware Smajlík vám každý deň vyčarí úsmev na tvári. Bude sa páčiť najmä deťom, pretože namiesto klasických koliesok vytvorí z lievancov milých smajlíkov. Môžete sa stretnúť aj s motívom chrobáčikov. Chutné mini lievance budete mať na stole do 3 minút a s minimálnym množstvom tuku.

Publikované: 26.06.2023
Aktualizované: 26.06.2023
Obsah článku:

Nordic Ware Smajlík

Hliníková panvica na lievance s priemerom 27 cm, kruhový tvar, 7 kruhových otvorov na lievance.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Vysoká kvalita spracovania

Panvica na lievance americkej značky Nordic Ware je vyrobená z vysoko kvalitného, masívneho liateho hliníka. Povrch je ošetrený nepriľnavou vrstvou, ktorá zabraňuje prichytávaniu jedla. Všetky použité materiály sú, samozrejme, zdravotne neškodné. O bezpečné používanie sa postará ergonomická rukoväť z fenolickej živice, ktorá vás nepopáli. V rukoväti nechýba otvor, aby ste si panvicu mohli jednoducho zavesiť.

Nordic Ware Smajlík recenzia

7 lievancov

V panvici Nordic Ware si pripravíte naraz až sedem lievancov, podobne ako s panvicou Makro. Celkový priemer panvice predstavuje 27 cm. Počítajte s tým, že ide o malé lievančeky s priemerom 8 cm. Tento model je vhodný na všetky tepelné zdroje, okrem indukcie. Taktiež majte na pamäti, že panvicu musíte umývať len ručne, pretože nie je vhodná do umývačky riadu. Vďaka nepriľnavému povrchu vám to však určite pôjde bez problémov. Aby ste nepriľnavý povrch nepoškodili, na čistenie používajte teplú vodu, šetrný prostriedok a jemnú hubku. Vyhýbajte sa kovovým náčiniam, drôtenkám či abrazívnym hubkám.

Skúsenosti s Nordic Ware Smajlík

Túto panvicu hodnotíme veľmi pozitívne. Jej kvalita spracovania je naozaj vysoká. Obzvlášť milým detailom je potlač smajlíkov, ktorá sa bude určite páčiť všetkým deťom. Avšak cena tejto panvice vás príliš nepoteší. Za nevýhodu považujeme aj nemožnosť umývania v umývačke riadu a používania na indukcii. Ak patríte k náročným zákazníkom, ktorí si potrpia na kvalitu a vzhľad jedla, potom je táto panvica skvelou voľbou.

Panvica na lievance Nordic Ware Smajlík recenzia

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Lievance v tvare smajlíkov
7 otvorov
Vysoká kvalita spracovania

Negatíva

Vyššia cena
Nie je vhodná do umývačky riadu
Nemožnosť používať na indukcii

Priemer: 27 cm ● Materiál: hliník ● Počet kusov: 7 ● Tvar: kruh

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(82%)