Apetit 19FP184L-B panvica na lievance – recenzia

Medzi najlacnejšie panvice na lievance patrí model Apetit 19FP184L-B. Na občasné používanie môže byť dobrou voľbou. Panvica je vyrobená z uhlíkovej ocele s hrúbkou 0,7 mm a pokrytá nepriľnavým povrchom. Na priemere 24 cm si pripravíte súčasne štyri lievance. Disponuje plastovou rukoväťou a bez problémov ju môžete používať na elektrickej, plynovej i sklokeramickej varnej doske.

Publikované: 26.06.2023
Aktualizované: 26.06.2023
Obsah článku:

Apetit 19FP184L-B

Panvica na lievance z uhlíkovej ocele s priemerom 24 cm, kruhový tvar, 4 kruhové otvory na lievance.

Pozrieť najlepšiu ponuku

Hľadáte panvicu na lievance za málo peňazí? Predstavujeme vám model Apetit 19FP184L-B, ktorý je nielenže cenovo dostupný, ale aj celkom kvalitný. Pomôže vám spraviť radosť celej rodine v podobe čerstvých lievancov či vajíčok.

Veľkosť panvice

Panvica má celkový priemer 24 cm, čo je primeraná veľkosť. Ak by ste chceli o niečo väčšiu, víťazná panvica Banquet Alivio vám ponúka priemer 26 cm. Množstvo pripravovaných porcií ostáva u oboch panvíc rovnaký. Naraz dokážete upiecť 4 kusy okrúhlych lievancov. Panvicu môžete používať na elektrickej, plynovej alebo sklokeramickej varnej doske.

Apetit 19FP184L-B recenzia

Nízka hmotnosť

Čo sa týka materiálu prevedenia, musíme uznať, že model Banquet Alivio je spracovaný kvalitnejšie. Panvica Apetit je vyrobená z uhlíkovej ocele s hrúbkou 0,7 mm. Už na prvý pohľad pôsobí menej robustne a svedčí o tom aj jej nízka hmotnosť. Na druhej strane je oceľový materiál pokrytý nepriľnavým povrchom, ktorý zabraňuje pripáleniu a prispieva k jednoduchému čisteniu. Samozrejmosťou je plastová rúčka s očkom na zavesenie.

Skúsenosti s Apetit 19FP184L-B

Aj napriek tomu, že nejde o najkvalitnejšiu panvicu, v pomere cena/kvalita si vedie veľmi dobre. Odporúčame ju všetkým nenáročným používateľom, ktorí panvicu nebudú používať príliš často. Kvalitu jej spracovanie teda nehodnotíme príliš kladne, ale vzhľadom na jej nízku cenu je to pochopiteľné. Plusom je jednoduchý dizajnplastová rúčka i nepriľnavý povrch.

Recenzie a skúsenosti s panvicou na lievance Apetit 19FP184L-B
Zdroj: Hej.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Cena
Nepriľnavý povrch
Dizajn

Negatíva

Horšia kvalita spracovania

Priemer: 24 cm ● Materiál: uhlíková oceľ ● Počet kusov: 4 ● Tvar: kruh ● Hmotnosť: 0,4 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnotenie:
(81.2%)