Vysávače

Našimi rukami už prešli desiatky modelov rôznych typov vysávačov. Venovali sme porovnávaniu, testovaniu a štúdiu odborných testov množstvo hodín, aby sme našli tie najlepšie vysávače spĺňajúce nároky spotrebiteľov. Do úvahy sme brali veľké domy i malé byty, rátali sme s mačkami, psami, kobercami či podlahami. Nevynechali sme ani vysávače s mokrým vysávaním a nezabudli sme ani na alergikov a astmatikov. Nájdete u nás odporúčania na najlepšie klasické podlahové, bezvreckové, vreckové, ručné, akumulátorvé, priemyselné, tyčové či robotické vysávače.

Klasické vysávače

Najpredávanejšie klasické vysávače 2021 + recenzie

Náš spotrebiteľský test označil za najlepší vysávač Miele Compact C1 PowerLine, a to predovšetkým z hľadiska účinnosti vysávania na všetkých povrchoch.
Tyčové vysávače

Najlepšie tyčové vysávače 2021 + recenzie

Hodiny venované testovaniu tyčových vysávačov priniesli výsledok. Dyson V11 Absolute je podľa nás najlepšou voľbou na kúpu.
Robotické vysávače

Najlepšie robotické vysávače 2021 + recenzie

Z desiatok robotických vysávačov, ktoré sme testovali, nás najviac zaujal Roborock S6 MAX V s funkciou mopovania a Wi-Fi pripojením.
Robotické vysávače Xiaomi

Robotické vysávače Xiaomi – recenzie, porovnanie, cena

Aby ste si vedeli vybrať ten najlepší robotický vysávač Xiaomi pre vašu domácnosť, pripravili sme si pre vás porovnávací test, v ktorom zvíťazil model Xiaomi Roborock S6 Max.
Robotické vysávače s mopom

Najlepšie robotické vysávače s mopom 2021 + recenzie

Ak si neviete vybrať spomedzi dostupných modelov, náš test robotických vysávačov s mopom je určený práve pre vás. Posvietili sme si nielen na víťaza, vysávač Xiaomi Roidmi Eve...