Vysávače

Našimi rukami už prešli desiatky modelov rôznych typov vysávačov. Venovali sme porovnávaniu, testovaniu a štúdiu odborných testov množstvo hodín, aby sme našli tie najlepšie vysávače spĺňajúce nároky spotrebiteľov. Do úvahy sme brali veľké domy i malé byty, rátali sme s mačkami, psami, kobercami či podlahami. Nevynechali sme ani vysávače s mokrým vysávaním a nezabudli sme ani na alergikov a astmatikov. Nájdete u nás odporúčania na najlepšie klasické podlahové, bezvreckové, vreckové, ručné, akumulátorvé, priemyselné, tyčové či robotické vysávače.

Klasické vysávače

Najpredávanejšie klasické vysávače 2024 + recenzie

Náš spotrebiteľský test označil za najlepší vysávač Miele Compact C1 PowerLine, a to predovšetkým z hľadiska účinnosti vysávania na všetkých povrchoch.
Tyčové vysávače

Najlepšie tyčové vysávače 2024 + recenzie

Hodiny venované testovaniu tyčových vysávačov priniesli výsledok. Xiaomi Mi G10 je podľa nás najlepšou voľbou na kúpu.
Robotické vysávače

Najlepšie robotické vysávače 2024 + recenzie

Z desiatok robotických vysávačov, ktoré sme testovali, nás najviac zaujal Roborock S8 s funkciou mopovania a Wi-Fi pripojením.
Robotické vysávače Xiaomi

Robotické vysávače Xiaomi – recenzie, porovnanie, cena

Aby ste si vedeli vybrať ten najlepší robotický vysávač Xiaomi pre vašu domácnosť, pripravili sme si pre vás porovnávací test, v ktorom zvíťazil model Xiaomi Roborock S8.
Robotické vysávače s mopom

Najlepšie robotické vysávače s mopom 2024 + recenzie

Ak si neviete vybrať spomedzi dostupných modelov, náš test robotických vysávačov s mopom je určený práve pre vás. Posvietili sme si nielen na víťaza, vysávač Xiaomi Roidmi Eve Plus.
Vysávače Dyson

Vysávače Dyson – recenzie, test, porovnanie, cena

Za najlepší vysávač výrobcu Dyson považujeme tyčový vysávač Dyson V12 Slim Absolute s cyklónovou technológiou a enormným sacím výkonom.
Vysávače do auta

Najlepšie vysávače do auta 2024 + recenzie

Otestovali sme pre vás vybrané modely a pripravili tiež návod na výber. Tešiť sa môžete na kvalitné prístroje, z ktorých najväčší úspech mal víťaz testu Concept VP 4370.
Bezvreckové vysávače

Najlepšie bezvreckové vysávače 2024 + recenzie

Po desiatkach hodín testovania sme vybrali víťaza testu – bezvreckový vysávač Electrolux EL61C3DB. Aké ďalšie modely stoja za zváženie?
Priemyselné vysávače

Najlepšie priemyselné vysávače 2024 + recenzie

Spomedzi veľkého množstva modelov na trhu sme vybrali víťaza testu, ktorým sa stal Kärcher NT 22/1 Ap Te L. Tento mokro-suchý vysávač vás presvedčí svojím silným sacím...

Testované produkty